HONOR ET GLORIA, UTILITAS

10 груд. 17:53 |

Північний регіональний етап І Всеукраїнського турніру з судових дебатів: підсумки підведено

(3 )

Північний регіональний етап І Всеукраїнського турніру з судових дебатів: підсумки підведено

6-7 грудня 2013 року в стінах червоного корпусу Київського національного університету імені Тараса Шевченка пройшов Північний регіональний етап І Всеукраїнського турніру з класичних судових дебатів із цивільного та земельного права Дебат Клубу юридичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка та Ліги студентів Асоціації правників України. Даний регіональний етап було проведено за підтримки Головного судді Турніру – заступника декана з міжнародних зв`язків Анатолія Миколайовича Мірошниченка, а також фінансової допомоги наших партнерів, а саме: Міжнародного правового центру "EUCON", Юридичної фірми "єПраво" та Спільноти випускників юридичного факультету ALUMNI.

У змаганнях взяли участь 17 команд з 5 різних вищих навчальних закладів, а саме: Київського національного університету імені Тараса Шевченка (8 команд), Національного авіаційного університету (4 команди), Національного університету державної податкової служби України (2 команди), Національної академії внутрішніх справ (2 команди) та Державного вищого навчального закладу "Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана" (1 команда).

У ролі суддів Північного регіонального етапу виступили викладачі факультету: Б.В.Воєводін, Т.О. Третяк, Р.І. Марусенко, Д.М. Старостенко, Т.Б. Саркісова, В.В. Кононов, А.М. Мірошниченко (Головний суддя), а також практикуючі юристи М.М. Баннов (юридична фірма «єПраво») та В.І. Жабський (юридична фірма «Sayenko Kharenko»).

У п`ятницю 6 грудня було проведено два відбірні раунди, за результатами яких 8 команд, котрі набрали найбільшу кількість балів, а саме команди: № 02 (Родіонов Станіслав Ігорович та Опанасик Владислав Володимирович), №03 (Везденецький Артем Юрійович, Наконечна Марія Іванівна та Скічко Катерина Ігорівна), № 08 (Демцьо Іван Романович та Балаценко Максим Ігорович), №09 (Трикур Максим Юрійович та Бадовська Степанида Олександрівна), №13 (Лавреха Юлія Миколаївна та Стародубець Поліна Олександрівна), № 34 (Жеребецький Володимир Євгенійович, Чернявська Богдана Вадимівна та Капацин Ольга Олегівна), № 39 (Халмурадова Айна Батирівна, Гандзій Тарас Васильович та Шнейдер Віталій Юрійович), а також команда №47 (Кравець Ярослава Ігорівна, Поліщук Наталія Володимирівна та Ушак Катерина Андріївна), пройшли до наступного чвертьфінального раунду, котрий пройшов у суботу 7 грудня.

Півфіналістами Північного регіонального етапу стали команди №03 (Везденецький Артем Юрійович, Наконечна Марія Іванівна та Скічко Катерина Ігорівна), № 08 (Демцьо Іван Романович та Балаценко Максим Ігорович), №13 (Лавреха Юлія Миколаївна та Стародубець Поліна Олександрівна), а також № 34 (Жеребецький Володимир Євгенійович, Чернявська Богдана Вадимівна та Капацин Ольга Олегівна), котрі отримали путівки до фінального етапу турніру, який відбудеться навесні 2014 року на базі Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

За результатами надзвичайно емоційного фінального раунду переможцями Північного регіонального етапу стала команда №08 у складі Демцьо Івана Романовича та Балаценка Максима Ігоровича.

Учасниця команди №34 Капацин Ольга Олегівна була визнана найкращим промовцем Північного регіонального етапу.

Вітаємо переможців та всіх півфіналістів регіонального етапу і бажаємо їм успіхів у підготовці до фінального етапу турніру та нових звершень!

Наталія Кузьменко,

Головний координатор турніру

DSC 0002

DSC 0009

DSC 0011

DSC 0064

DSC 0082

DSC 0087

DSC 0109

DSC 0119

DSC 0129

DSC 0138

DSC 0144

DSC 0145

DSC 01641

2083

Коментарі