HONOR ET GLORIA, UTILITAS

27 лип. 16:38 |

Відбулись Загальні збори Ради молодих вчених юридичного факультету

(0 )

7 червня 2016 року відбулись Загальні збори Ради молодих вчених юридичного факультету, в яких взяли участь члени РМВ факультету (34 особи), заступники керівників студентсько-аспірантських наукових гуртків та члени Наукового товариства студентів юридичного факультету.

На Загальних зборах було представлено звіт Голови РМВ юридичного факультету, к.ю.н. Ірини Сахарук про виконання плану роботи на 2015-2016 н.р., затвердженого Загальними зборами РМВ факультету 11.06.2015 р., звіт про роботу Голови Наукового товариства студентів юридичного факультету Антона Іваницького та координатора системи студентсько-аспірантських наукових гуртків Марії Костенко. Подяками від декана юридичного факультету Івана Сергійовича Гриценка за особливий внесок в розвиток Ради молодих вчених юридичного факультету були нагороджені активісти РМВ, НТС, системи наукових гуртків.

Члени РМВ обговорили нові перспективні напрямки розвитку Ради молодих вчених юридичного факультету та затвердили план роботи на 2016-2017 н.р., а також Положення «Про Раду молодих вчених юридичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка» в новій редакції.

Для інформування молодих вчених та студентів факультету про їх додаткові можливості в освітній та науковій діяльності, на Загальних зборах виступили Директор Центру польського права, к.ю.н. Олеся Радишевська, уповноважена КНУ з питань академічної співпраці з німецькомовними країнами, д.філол.н. Олена Шаблій, представник від Центру проблем імплементації європейського соціального права, д.ю.н. Сергій Вавженчук.

Текст - Ірина Сахарук, Голова РМВ юридичного факультету

Фото – Анастасія Ротаєнко, Прес-центр РМВ юридичного факультету

E8qjWL2XGN8 N8qrLBvAe7Q

 

5909 Останнє редагування 27 лип. 16:59 |

Коментарі