Версія для друку
15 квіт. 15:44 |

11 квітня 2016 р. на юридичному факультеті громадською організацією "Ліга інтернів" було проведено презентацію Програми стажування в Адміністрації Президента України та Програми стажування у Верховній Раді України, організовану Радою молодих вчених

(0 )

Участь у презентації взяли студенти та молоді вчені факультету.
Марія Савіна, виконавчий директор ГО "Ліга інтернів" та Мар'яна Добоні, менеджер з комунікацій ГО "Ліга інтернів" розповіли про Програму стажування в Адміністрації Президента України та Програми стажування у Верховній Раді України, вимоги до учасників, умови конкурсного відбору та можливості, що мають випускники Програм стажувань.
Зокрема, Програма стажування в Адміністрації Президента України – спільний проект Адміністрації Президента України та ГО «Ліга інтернів», заснований в 2016 році. Передбачає 6-місячне стажування в структурних підрозділах АПУ – максимальне залучення до роботи під керівництвом фахівців установи, використання ваших знань та вмінь і водночас здобуття нового практичного досвіду, а також унікальні навчальні заходи та зустрічі з сучасними політичними та громадськими діячами.
Програма стажування у Верховній Раді України – заснована в 1995 році. Сьогодні реалізується Верховною Радою України та ГО «Ліга інтернів» за підтримки Програми USAID РАДА, що виконується Фондом Східна Європа. Передбачає 8-місячне стажування в секретаріатах комітетів та структурних підрозділах Апарату ВРУ, зустрічі з провідними діячами вітчизняного політичного, громадського, наукового та культурного простору, ексклюзивні навчальні курси.

Ірина Сахарук, Голова Ради молодих вчених юридичного факультету

hy22wl04v4M

qVlrVowg4tg

Si20JnEj7uA

2838