Версія для друку
08 квіт. 15:31 |

Рада молодих вчених юридичного факультету та ГО «Ліга інтернів» запрошують відвідати презентацію Програми стажування в Адміністрації Президента України та Програми стажування у Верховній Раді України

(0 )

Що дає участь в одній з цих Програм?
- досвід роботи в державний органах влади;
- участь у законотворчому процесі та процесі прийняття державних рішень;
- професійний розвиток;
- старт кар’єри;
- контакти.
Програма стажування в Адміністрації Президента України – спільний проект Адміністрації Президента України та ГО «Ліга інтернів», заснований в 2016 році. Передбачає 6-місячне стажування в структурних підрозділах АПУ – максимальне залучення до роботи під керівництвом фахівців установи, використання ваших знань та вмінь і водночас здобуття нового практичного досвіду, а також унікальні навчальні заходи та зустрічі з сучасними політичними та громадськими діячами.
Програма стажування у Верховній Раді України – заснована в 1995 році. Сьогодні реалізується Верховною Радою України та ГО «Ліга інтернів» за підтримки Програми USAID РАДА, що виконується Фондом Східна Європа. Передбачає 8-місячне стажування в секретаріатах комітетів та структурних підрозділах Апарату ВРУ, зустрічі з провідними діячами вітчизняного політичного, громадського, наукового та культурного простору, ексклюзивні навчальні курси.
З 1995 року її учасниками стало близько 1500 осіб, серед яких чотири народні депутати України різних скликань. Наші випускники продовжують свій професійних шлях у найрізноманітніших сферах – від роботи в державних установах, громадської діяльності до реалізації себе на викладацькій ниві чи комерційному секторі.
Деталі тут:
interns.org.ua
https://www.facebook.com/internsleague
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Eigu6hAD94c

2604