HONOR ET GLORIA, UTILITAS

05 квіт. 22:48 |

5 квітня відбулось чергове засідання Правління Ради молодих вчених юридичного факультету

(0 )

Серед важливих питань порядку денного було обговорено реалізацію поточних проектів РМВ ЮФ, підготовку до щорічної конференції "Актуальні питання державотворення в Україні", активізацію роботи над проектом "Підвищення правової освіти молоді", а також початок роботи над новим, спільним з Центром німецького права проектом, - постійно діючим науковим семінаром "Сучасні виклики українського права в контексті євроінтеграції".

Також, Рада молодих вчених факультету розпочинає підготовку до відзначення 2-х річчя з моменту свого створення. На засіданні було визначено концепцію проведення форуму за участю представників студентства, аспірантів та молодих вчених для обговорення перспектив розвитку самоврядування у сфері наукової діяльності, який заплановано на 21 квітня. Деталі вже скоро в нашій групі.

Було обговорено інформаційну роботу в рамках РМВ факультету. Від сьогодні в нашій групі, - ще більше новин та корисної інформації, яку будуть поширювати усі представники Правління!

Повідомляємо і про деякі кадрові зміни - на засіданні було одноголосно підтримано кандидатуру Лілії Гриник, аспіранта кафедри цивільного права, на посаду заступника Голови РМВ юридичного факультету.
Участь в засіданні Правління взяли, зокрема, представники РМВ від кафедр: Лілія Гриник (кафедра цивільного права), Костянтин Зеров (кафедра інтелектуальної власності), Марія Крикунова (кафедра іноземних мов), Леся Малюга (кафедра трудового права і ПСЗ), Анна Сітко (кафедра адміністративного права), Мирослава Чорноусько (кафедра правосуддя); Голова НТС Денис Черкасов, координатор системи студентсько-аспірантських наукових гуртків Марія Костенко, відповідальний секретар РМВ ЮФ Ольга Дудко, координатор від студентів проекту "Підвищення правової освіти молоді" Андрій Дідилівський. В онлайн-режимі до засідання приєднались також Ірина Кравець (кафедра господарського права), Владислава Савенкова (кафедра фінансового права), Тамара Саркісова (кафедра земельного та аграрного права), Ольга Сушик (кафедра екологічного права).

Ірина Сахарук, Голова Ради молодих вчених юридичного факультету

tfqZwDUo5UU

Xl ZHGwUHo

XlBtFy0jhAQ

2872

Коментарі