HONOR ET GLORIA, UTILITAS

27 бер. 13:57 |

Третя зустріч в рамках Школи молодого науковця Ради молодих вчених юридичного факультету

(0 )

25 березня відбулась третя зустріч в рамках Школи молодого науковця на тему: «Написання наукового дослідження». Вже традиційно вона пройшла в форматі активного обговорення учасниками обраної тематики разом зі спікером школи, д.ю.н. Володимиром Михайловичем Бевзенком. Однак, задля мотивації учасників ще більше долучатись до активної роботи, в межах Школи, започатковано проект «Я маю достатньо сил, досвіду і здібностей і залюбки допоможу з....», в рамках якого учасники зможуть поділитись власним, позитивним або негативним досвідом здійснення наукових досліджень.

В межах третього засідання говорили про те, з чого слід розпочати написання наукового дослідження, розглянули основні правила написання, та як писати не слід. Так, в межах першого блоку питань, Володимир Михайлович розповів про підготовку, що має передувати написанню будь-якої наукової роботи. Зокрема, щодо необхідності визначитись із мотивами, які допомагатимуть в науковому пошуку, виокремити вид, мету та завдання наукового дослідження, опрацювати теоретичний та емпіричний матеріал, скласти «зовнішній» та «внутрішній» план.

Учасники отримали практичні поради і щодо того, як не слід писати… На прикладі конкретної «наукової» роботи було розглянуто основні помилки як при складанні плану дослідження, так і викладенні певних думок. Насамкінець, Володимир Михайлович розповів про «способи перевірки» якості підготовленого наукового дослідження, а також поділився з учасниками певними можливостями спрощення роботи над дослідженням завдяки інструментам Microsoft Word.

Наприкінці зустрічі традиційно було проведено опитування учасників щодо здійснення їх очікувань від лекції, побажань та зауважень, які є основою для покращення нашої роботи в рамках Школи.

Дякуємо учасникам, що залишаєтесь з нами, і запрошуємо на чергову зустріч наступної п’ятниці, поговоримо про написання та публікацію наукових статей.

 Текст - Ірина Сахарук, 

 Голова Ради молодих вчених юридичного факультету;

Фото - Анастасія Ротаєнко,

студентка 2 курсу юридичного факультету.

IMG 3415

IMG 3421

IMG 3438

IMG 3456

IMG 3467

2657 Останнє редагування 27 бер. 14:50 |

Коментарі