Версія для друку
20 бер. 21:14 |

Рада молодих вчених юридичного факультету провела інформаційний захід «Практичні аспекти захисту прав споживачів»

(2 )

18 березня 2016 р. Рада молодих вчених юридичного факультету провела інформаційний захід «Практичні аспекти захисту прав споживачів» в рамках проекту «Підвищення правової освіти молоді». Тематика заходу була обрана не випадково, адже кожен з нас є споживачем, і, напевно, кожен хоча б раз стикався з проблемами покупки неякісного товару, відмови продавців замінити товар або повернути гроші, несвоєчасним наданням послуг. 

Для того, щоб розібратись з правами споживачів та способами їх захисту, було запрошено двох спікерів: Ольгу Спектор, к.ю.н., адвоката, засновника юридичної фірми Spector Law Firm, лектора курсу із захисту прав споживачів на освітній он-лайн платформі Prometheus та Богдана Воєводін, к.ю.н., асистента кафедри цивільного права юридичного факультету. Так, Ольга Спектор розповіла про основні права споживачів, а також органи та інстанції, до яких слід звертатися за їх захистом. Зокрема, було детально проаналізовано права на належну якість продукції, на заміну якісного товару, на безпеку продукції, на інформацію, на захист своїх прав державою. Також, пані Ольга розповіла про алгоритм захисту прав споживачами у випадку їх порушення, про вибір найбільш ефективних шляхів захисту, навівши приклади власної адвокатської практики.

Богдан Воєводін у своєму виступі зосередив увагу на питаннях захисту прав споживачів у сфері digital та альтернативних методах вирішення спорів споживачами. Зокрема, він розповів про зв'язок між соціальними мережами та правами споживачів, про порушення прав споживачів у сфері реклами. Детально було розглянуто питання захисту прав при виборі та покупці товарів в інтернет-магазинах, порушення прав споживачів у глобальних сервісах (на прикладі Uber) та сервісних центрах.

Обидва тренінги проходили в інтерактивній формі, учасники зустрічі активно долучались до обговорення та дискусії. Майже кожен слайд викликав практичні питання, що лише підтвердило актуальність для присутніх обраної теми.

Сподіваємось, захід став корисним для учасників і виправдав ваші сподівання. Висловлюємо подяку Ользі Спектор та Богдану Воєводіну за практичні поради та цікаву інформацію!

Ірина Сахарук,
Голова Ради молодих вчених юридичного факультету

 hB7fMGqwA

2L AZFUmitY

7Vk14D1e4Ks

a0kwW68PDwc

egMcZjgieIY

vmhBzAET6gw 

2715 Останнє редагування 20 бер. 21:25 |