HONOR ET GLORIA, UTILITAS

20 бер. 21:09 |

Друга зустріч в рамках Школи молодого науковця Ради молодих вчених юридичного факультету

(1 Голосувати)

18 березня відбулась друга зустріч в рамках Школи молодого науковця «Тема наукового дослідження: види та формування». Слід відзначити, що цього разу до нашої роботи долучились не лише студенти та аспіранти юридичного факультету, але й колеги з інших ВНЗів: Київського університету права, Національного медичного університету ім. О.О.Богомольця, Національного університету біоресурсів та користування України. Зустріч, як і попередня, пройшла в форматі активного обговорення обраної тематики. Учасники протягом всієї лекції задавали запитання як для уточнення інформації, так і ті, що важливі для них в межах здійснення власного наукового дослідження.

Володимир Михайлович Бевзенко, спікер Школи, розповів про різновиди тем наукового дослідження та алгоритм обрання виду теми. Ще одним блоком питань стало обговорення способів формування теми наукового дослідження, імовірних джерел для обрання теми. Учасники отримали практичні поради щодо формулювання теми дослідження. За результатами проведеного засідання кожен зрозумів, наскільки важливим є формулювання теми наукового дослідження, адже вона, в подальшому, визначає не тільки його успішність, перспективність і життєздатність, але й становлення автора як фахівця, його кар’єру і соціальний статус.

Наприкінці зустрічі традиційно було проведено опитування учасників щодо здійснення їх очікувань від лекції, побажань та зауважень, які є основою для покращення нашої роботи в рамках Школи.

Дякуємо усім, хто долучився до лекції та сподіваємось на ваш інтерес до наших наступних зустрічей. Окрему подяку висловлюємо нашому спікеру Володимиру Михайловичу Бевзенку за цікавий і корисний матеріал та мотивацію молодих вчених для здійснення якісних наукових досліджень!

Ірина Сахарук,
Голова Ради молодих вчених юридичного факультету

3Iq8fLyDDlw

 8jyEqQHx 4

GS1f8OICzUE

HMsiF1cfKWY

QqVVOmoDyz0

yBBeSCNQS 0

2513 Останнє редагування 20 бер. 21:25 |

Коментарі