HONOR ET GLORIA, UTILITAS

09 груд. 19:29 |

Рада молодих вчених юридичного факультету запрошує студентів взяти участь у першому етапі конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук у 2015/2016 н.р. Міністерства освіти і науки України

(0 )

Для участі в конкурсі необхідно до 28 грудня 2015 р. подати конкурсну роботу відповідно до встановлених вимог, заяву, відгук керівника та відомості про автора та керівника (в додатку) Голові РМВ ЮФ Сахарук Ірині Сергіївні (ауд. 241, ел.адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.)

Участь у конкурсі можуть брати усі студенти юридичного факультету, незалежно від курсу та форми навчання.

Вимоги до конкурсних робіт:

- на Конкурс подаються самостійно підготовлені наукові роботи студентів (не більше 2 авторів) з актуальних проблем у галузі права, які є пошуковими за своїм характером, що не мають відзнак НАН України та органів державної влади.

- наукові роботи студентів, які є тематичним продовженням робіт, поданих на Конкурс у попередні роки, розглядаються за умови наявності в них не більше 25% наукового матеріалу з попередньої роботи.

- наукові роботи виконуються українською мовою.

Оформлення роботи:

- текст друкується шрифтом Times New Roman, міжрядковий інтервал 1.5, кегль 14, аркуш формату А4;

- обсяг зброшурованої роботи не повинен перевищувати 30 сторінок без урахування додатків;

- робота повинна мати назву і план, список використаної літератури та анотацію, у якій зазначено актуальність, мету, завдання, використану методику дослідження та загальну характеристику роботи;

- до наукової роботи додаються копії патентів, наукових статей автора тощо (за наявності);

- креслення та ілюстрації, що додаються до роботи, повинні бути скомпоновані на аркуші формату А3 або А4.

2675 Останнє редагування 09 груд. 19:33 |

Коментарі