HONOR ET GLORIA, UTILITAS

06 жовт. 19:20 |

30 вересня у Червоному корпусі КНУ ім. Т. Шевченка проведено засідання з питань податкової реформи

(1 Голосувати)

Податки завжди будуть актуальною темою для обговорення та дискусії. Саме тому 30 вересня Комітет суспільної ініціативи Ліги студентів Асоціації правників України спільно з Радою молодих вчених юридичного факультету КНУ імені Тараса Шевченка провели засідання з податкового реформування.

До обговорення проблематики бути запрошені спікери компетентні в цій сфері: Олександр Кірш — народний депутат та член комітету Верховної ради з питань податкової та митної політики, Олександр Мінін — адвокат, старший партнер «WTS Consulting» та Данило Гетманцев — професор кафедри фінансового права юридичного факультету КНУ, почесний президент юридичної компанії «Jurimex».

Були розглянуті такі питання податкової реформи: об'єднання податків, збільшення ставок податків, зміна фіскальної служби, проблеми оподаткування адвокатської діяльності і т.д. Засідання тривало півтори години, протягом яких стало зрозуміло, що податкова реформа – це процес дуже складний та довготривалий. Кожен, хто був присутній на засіданні мав змогу отримати нові знанні та зрозуміти проблемату податкового реформування в Україні, отримати корисний досвід ведення дискусії із провідними спеціалістами в даній галузі.

DSC00299

DSC00302

DSC00340

2638 Останнє редагування 06 жовт. 19:27 |

Коментарі