HONOR ET GLORIA, UTILITAS

08 черв. 14:04 |

Корисна інформація

(0 )

Науковий парк КНУ імені Тараса Шевченка

 

Місія Корпорації "Науковий парк Київський університет імені Тараса Шевченка" полягає в просуванні та комерціалізації інтелектуальних R&D і технологічних проектів у галузі теоретичних і прикладних наук. Серед його цілей організація конференцій і нарад, спрямованих на розвиток і покращення відносин між наукою і бізнес-світом в Україні.

Науковий Парк займається коммерціалізацією перспективних інноваційних проектів українських вчених в галузі природничих наук, технології матеріалів, приладобудування та інформаційних технологій (IT).

Більше інформації можна знайти на сайті Наукового парку http://scp.univ.kiev.ua/ua

 

 

Програми «Горизонт-2020»

 

У Київському національному університеті імені Тараса Шевченка відкрито Національний контактний пункт Програми «Горизонт 2020» за напрямками «Дії Марії Кюрі» та «Майбутні і нові технології» (згідно Наказу КНУ імені Тараса Шевченка від 22.08.2014 та Договору між Міністерством освіти і науки України та КНУ імені Тараса Шевченка № НКП/7-2014 від 29.09.2014).

Програма «Горизонт 2020» є фінансовим інструментом реалізації флагманської ініціативи Європейського Союзу з метою зміцнення конкурентоспроможності Європи у глобальному вимірі, її економічного зростання та створення нових робочих місць. По суті, «Горизонт 2020» є не лише наступною Рамковою програмою після Сьомої рамкової програми з досліджень та технологічного розвитку. «Горизонт 2020» об’єднує Рамкову програму з досліджень та інноваційного розвитку (РП), Рамкову програму конкурентоспроможності та інновацій (СІР) та Європейський інститут інновацій та технологій (ЕІТ).

Рамкова програма ЄС з досліджень та інновацій «Горизонт 2020» році стартувала 2014року. Вона триватиме з 2014 року до 2020 року з загальним бюджетом приблизно 70 млрд. євро. Детальна інформація про Національний контактний пункт: http://www.nkp.univ.kiev.ua/index.php

Презентації програми “Горизонт-2020″

Презентація програми “Дії Марії Склодовської-Кюрі” (Ольга Дзюбинська)

Презентація програми “Дії Марії Склодовської-Кюрі” (Карина Шахбазян)

Презентація програми “Дії Марії Склодовської-Кюрі” (напрямок Research and Innovation Staff Exchange)

Презентація програми “Дії Марії Склодовської-Кюрі” (напрямок Individual Fellowship)

Презентація програми “Дії Марії Склодовської-Кюрі” (робота з системою “SEP” електронної подачі заявок) http://rmn.knu.ua/programa-gorizont-2020/prezentaci%D1%97-programi-gorizont-2020presentation-of-the-program-horizon-2020/

2664

Коментарі