HONOR ET GLORIA, UTILITAS

05 жовт. 12:06 |

Круглий стіл “Актуальні проблеми захисту основоположних прав людини”

(0 )

Шановні студенти!

У п’ятницю, 10 жовтня, у ауд. 428 Червоного Корпусу КНУ ім. Т. Шевченка за підтримки Наукового Товариства Студентів та Ради молодих науковців юридичного факультету о 13:00 буде проведено круглий стіл на тему: “Актуальні проблеми захисту основоположних прав людини в Україні”. На заході будуть виступати:

1. Ольга Анатоліївна Купрієвич, доцент кафедри іноземних мов юридичного факультету КНУ ім. Т. Шевченка, з доповіддю на тему: “Міжнародний захист прав людини: проблеми теорії та практики”.

2. Мирослава Михайлівна Антонович, суддя Європейського суду з прав людини, завідувач кафедри міжнародного права НаУКМА, доктор права, з доповіддю на тему: “Практика Європейського Суду з прав людини та процедура розгляду справ”.

3. Ольга Романівна Поєдинок, адвокат, кандидат юридичних наук, з доповіддю на тему: “Особливості виконання рішень Європейського суду з прав людини в Україні”.

Запрошуємо всіх охочих! Ви маєте унікальну можливість поглибити свої знання у сфері практики ЄСПЛ та виконання його рішень в Україні, а також задати питання нашим фахівцям!

Для участі у круглому столі зареєструйтесь за посиланням:

https://docs.google.com/forms/d/1xgqZzfI21sk2KsOec3EoSAbUjrOewdY23MjgR7Ki1FM/viewform?usp=send_form

2338 Останнє редагування 08 черв. 14:18 |

Коментарі