HONOR ET GLORIA, UTILITAS

26 квіт. 14:26 |

Створено Раду молодих науковців юридичного факультету

(7 )

На юридичному факультеті Київського національного університету імені Тараса Шевченка з метою об’єднання молодих науковців для активізації наукової діяльності та розробки актуальних наукових проблем, вирішення пріоритетних наукових завдань, сприяння професійному росту створено Раду молодих науковців юридичного факультет.

Членами Ради молодих науковців можуть бути аспіранти, здобувачі, молоді науковці, спеціалісти та викладачі факультету: у віці до 35 років – особи без ступеню та кандидати наук, у віці до 40 років – докторанти і доктори наук. 

Студенти юридичного факультету, які беруть активну участь в науково-дослідній роботі, можуть стати асоційованими членами Ради молодих науковців юридичного факультету.

Для вступу до Ради молодих науковців просимо заповнити заяву (в додатку) та надіслати її на електронну скриньку Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. Детальна інформація про мету, завдання та основні напрямки діяльності Ради молодих науковців – в прикріпленому Положенні про Раду.

Rozporyadzhennya

 

3306 Останнє редагування 08 черв. 14:39 |

Коментарі