HONOR ET GLORIA, UTILITAS

×

Попередження

JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 62
JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 104
Навчання англійською мовою

Навчання англійською мовою (33)

Юридичний факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка оголошує набір на магістерську програму подвійного дипломування «Україно-Європейські правничі студії». Програма проводиться спільно Київським національним університетом імені Тараса Шевченка та Університетом імені Миколаса Ромеріса (Вільнюс, Литва).

Тривалість програми – 2 роки. У разі успішного завершення навчання випускники програми отримують диплом Київського національного університету імені Тараса Шевченка та диплом Університету імені Миколаса Ромеріса.
У рамках магістерської програми відкриті спеціалізації «Правове регулювання публічної адміністрації та права людини» (Legal regulation of Public administration and Human rights), «Приватне право» (Private law), «Право інтелектуальної власності» (Intellectual property law), «Охоронздоровче право» (Healthcare law).

Мова навчання – англійська

Детальна інформація про програму у додатку.

ОГОЛОШЕННЯ!!!


25, 26 та 27 квітня на Юридичному факультеті відбудуться курси лекцій відомого професора Оргунського університету (Данія)
Anette Storgaard на тему
European Rules and Standards in the execution of punishment
and basic criminology

Відвідувачі всіх лекцій отримають сертифікати від Оргунського університету (Данія)!

Час проведення: 13.00 – 14.30 Ауд. 266

Мова - англійська
Запрошуються всі бажаючі!!!

Західно Фінляндський Коледж спільно із Інститутом Міжнародної Академічної та Наукової Співпраці

Наукове стажування + Весняна школа з англійської мови, м. Гуйтінен, Фінляндія, 15-21 травня, 2016 р.

1

Проходження наукового стажування, щодо проектного підходу в організації навчального
процесу у Західно Фінлянському коледжі у поєднанні з інтенсивним вивченням англійської
мови у міжнаціональному мультикультурному середовищі з використанням активних
комунікаційних методик та пізнанням культури Фінляндії.

РЕЄСТАЦІЯ

Дати проведення: 15  21 травня 2016 р.

Дедлайн реєстрації10 квітня 2016 р.

Місце проведенняЗахідно Фінляндський Коледж

Вартість: 283 Євро (проживання та трьох-разове харчування забезпечується)


Сертифікат державного зразка про наукове стажування 72 год

Сертифікат про рівень знання мови

 

Цільова група: викладацький склад, методичний та адміністративний персонал українських ВНЗ, аспірати та студенти зацікавлені даною тематикою.

Викладачіпрофесори із СШАВеликої БританіїАвстраліїякі є носіями мовита викладачіякі спеціалізуються на викладанні англійської мови як іноземної.

Навчання англійської мови проводиться по двох програмах:

1. Програма середнього рівня (рівень В1) -підійде як для новачків, що володіють базовими знаннями англійської мови, так і для осіб, що володіють англійською мовою на середньому рівні;

2. Програма розмовного курсу«Інтенсив» (рівень С1)– розроблена для осіб, що володіють англійською мовою на рівні вище середнього та бажають вдосконалити свої знання довільного володіння.

Екскурсійна програма:

Можливість відвідати Стокгольм. Класичний морський круїз в романтичну столицю Скандинавії. Вартість круїзу від 14 Євро (на одну особу в каютіна 4 особи).

Контактна інформація:

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або за телефоном: +380630312930 або +380637886291

imans.eu

dKDj9f8p9yc

Щовівторка (13,20,27 жовтня)

З 13:00 до 15:00

Американський центр загального права, Червоний корпус КНУ, ауд. 236

Висвітлюватимуться права людини, регуляторні акти та проблеми їх дотримання, інтелектуальна власність, комерційні аспекти та антимонопольна практика.

Борис Даневич має великий досвід роботи з фармацевтичною продукцією і є визнаним експертом № 1 у цій галузі.

Реєстраційна форма

C589HkzzlWIШановні студенти,

Всі, хто бажають взяти участь у курсі «Юридична письмова англійська», повинні надіслати есе (англійською мовою) про себе, зазначивши рік навчання на юридичному факультеті КНУ та кар'єрні амбіції.

Надішліть, будь ласка, ваше есе Крістоферу Келлі Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. та копію Марії Крикуновій Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. 

У нас обмежена кількість місць, поспішайте зареєструватися до 28 вересня 20:00.

11219081 951302728246126 7770650573013046792 n

Щоп'ятниці з 13:30 до 17:10 (10 тижнів)

Початок 25 вересня

Якщо ви прагнете стати лідерами України, якщо Ваші амбіції --- стати успішними корпоративними юристами, ми пропонуємо Вам наш  новий інтегрований курс, що викладатиметься командою американських професорів та практикуючих юристів.

Професор Тищенко  зосереджуватиме увагу на проблемах формування видатних лідерів, яких потребують  економічний розвиток України та успішне реформування бізнесу та суспільства. На кожному занятті  викладач вестиме Вас до успіху та  Вашого  становлення  як лідерів.

Професори Майкл Борден і Каріна Адоліна викладатимуть Корпоративне право, злиття та поглинання, час від часу залучаючи своїх талановитих колег до викладання певних тем, в яких вони мають більше спеціальних знань. Тому наш курс буде надзвичайно цікавим спільним проектом нашої 

Реєстраційна форма

Дедлайн - 23 вересня

Детальна програма 

WYYlG0Lr9Qc

Заняття розпочинаються 23 вересня і проходитимуть щосереди о 13.00 в Американському центрі загального права (ауд. 236). (всього 12 лекцій)

Кеннет Ґіерз (PhD, сертифікований професійний аналітик систем інформаційної безпеки) наразі працює в Україні, у Києві. Д-р Ґіерз обіймає посаду Посла Об'єднаного Центру передових технологій з кібероборони НАТО в Естонії. Д-р Ґіерз працював двадцять років в уряді США, із довгостроковими відрядженнями до Агенції національної безпеки, Служби розслідування кримінальних справ військово-морських сил та НАТО. Він є автором монографії "Strategic Cyber Security", редактором книги "The Virtual Battlefield: Perspectives on Cyber Warfare", експертом із технологій при підготовці посібника "Tallinn Manual on the International Law Applicable to Cyber Warfare" та є автором понад двадцяти статей та розділів книг про кіберконфлікти.

Реєстраційна форма

Дедлайн 21 вересня.

Програма курсу

rad FcQ1DaQ

Початок занять 21 вересня

Щопонеділка з 13:00 до 16:20

Дедлайн реєстрації - 15 вересня

Американський центр загального права оголошує набір на новий інтегрований дистанційний курс кримінального правосуддя та мистецтва захисту в суді, що викладатиметься упродовж десяти тижнів у першому семестрі щопонеділка трьома видатними американськими професорами та практикуючими юристами.

Девід Доутен, видатний адвокат, викладатиме за власною оновленою програмою з 13.00 до 14.00.

Після 10 хвилинної перерви викладатиме Майкл Джасків, блискучий випускник Гарвардської школи права, який зосереджуватиме увагу на найважливіших справах Верховного суду США, розглядатиме конституційні дилеми стосовно кримінального правосуддя, зокрема Поправки до Конституції щодо права на зброю, права не бути підданим необґрунтованому обшуку, права на належний судовий процес та права на захист, особливо у справах терористів тощо.

Третім погодився викладати суддя Річард Маркус, неперевершений суддя, шанований вчений, автор численних книг, професор Гарвардського університету та інших університетів, виступав з лекціями для адвокатів і суддів в 42 штатах та чотирьох іноземних державах, співзасновник національного інституту адвокатської майстерності тощо. Для нас велика честь мати такого вельмишановного професора.

Ви матимете змогу особисто переконатись, як працює Сократівський метод навчання, а в другому семестрі в рамках курсу проводитимуться практичні заняття з мистецтва переконання в судовому розгляді, під час яких ви виступатиме в ролі адвокатів та прокурорів, відстоюватимете свого клієнта у змагальному провадженні перед присяжними в навчальному судовому розгляді Moot Court Competition.

Планується проведення занять з адвокатської майстерності Девідом Доутеном та іншими американськими фахівцями особисто.

Поспішайте зареєструватися на курс.

Програма за посиланням.

 

Детальну інформацію про курси та порядок вступу можна знайти на нашому сайті за посиланням http://aclc.knu.ua/ua/node/27

schedule2

1252360

Щосереди, о 19.00 (4 тижнів)

Початок занять 18 березня

Американський центр загального права, ауд. 236

Плануєте в майбутньому бути не лише юристом, а відкривати власну справу, тоді вам обов’язково потрібно прослухати курс від директора Marchenko&Danevych Наталії Каді, яка не з чуток знає, як правильно керувати однією із провідних юридичних фірм України. 

Теми лекцій:

  • Структура юридичної компанії. Роль молодого юриста в фірмі.
  • Організація роботи юридичної фірми. Процеси, взаємодія, оцінка результатів.
  • Корпоративне середовище. В чому ключова відмінність юридичного бізнесу і які основні особливості професії.
  • Оплата праці юриста. На яку зарплатню може  розраховувати студент –початківець. Які складові компенсаційного пакету в юридичній фірмі. Що таке бонус для юриста.
  • Стажування як важливий інструмент юридичної кар’єри. Як правильно вибирати програму стажування.

Для реєстрації потрібно заповнити форму за посиланням http://goo.gl/forms/wmeJYABjJf

Також планується лекція Олега Марченко, партнера фірми Marchenko&Danevych, на тему «Міжнародний арбітраж». Детальнішу інформацію повідомимо найближчим часом.