HONOR ET GLORIA, UTILITAS

×

Попередження

JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 104
25 бер. 16:56 |

КНУ імені Тараса Шевченка на ELSA Moot Court Competition

(1 Голосувати)

Команда Київського національного університету імені Тараса Шевченка увійшла до півфіналу Європейського регіонального раунду Конкурсу ЕЛСА з права Світової Організації Торгівлі (ELSA Moot Court Competition on WTO Law), що проходив у місті Маастрихт, Нідерланди. Переможцем регіонального раунду стала команда Університету Женеви (Швейцарія), фіналістом – Університет Галле-Віттенберг (Німеччина), другим півфіналістом – Кінз-Коледж (Лондон, Великобританія).

Паралельно пройшли інші регіональні раунди у містах Мюнстер (Німеччина), Вашингтон (США) та Джакарта (Індонезія). Кожен делегує чотири найкращі до Світового раунду Конкурсу у м. Монпельє (Франція).

Таким чином, команда КНУ стала однією з 16 найкращих команд світу та єдиною командою зі Східної Європи, яка виступатиме у Світовому раунді.

До складу команди входять Наталія Козачук, Олександра Бровко, Мирослава Галушка (всі – Інститут міжнародних відносин) та Георгій Соколянський (юридичний факультет). Тренери команди – Вікторія Коцюбська та Анна Гладштейн, юристи ЮФ «Сергій Козьяков та партнери». Академічний радник – Сергій Юрійович Козьяков, доцент кафедри міжнародного приватного права ІМВ КНУ.

Конкурс ЕЛСА з права Світової Організації Торгівлі є так званим мут-кортом, тобто конкурсом у формі імітації судового засідання, у якому команди почергово представляють свою позицію у якості позивача та відповідача перед певним юрисдикційним органом (у даному випадку – Трибуналом СОТ).

Університет та юридичний факультет представлені також у інших відомих міжнародних мут-кортах. Так, цього лютого команда ЮФ КНУ пройшла до півфіналу Українського раунду Конкурсу імені Філіпа Джессапа (міжнародне публічне право, форум – Міжнародний Суд ООН). Фінальна частина цього конкурсу щорічно проходить у Вашингтоні (США). На жаль, останні роки без нашої команди. У квітні команда ЮФ КНУ виступатиме у Відні (Австрія) на Конкурсі імені Вільяма Віса (Віденська конвенція про договори міжнародної купівлі-продажу, форум – комерційний арбітраж).

Ми хочемо звернути вашу увагу й на інші мут-корти, на яких юридичний факультет ще не представлений. Це, в першу чергу, конурси з міжнародного публічного, інвестиційного, податкового права, права захисту прав людини, які проводяться англійською мовою. Окрім того, багато престижних європейських мут-кортів проводиться французькою та німецькою мовами.

 

18431 Останнє редагування 14 квіт. 14:27 |

Коментарі