HONOR ET GLORIA, UTILITAS

Вивчення польської мови юридичного спрямування!

(2 )

Ви давно уже задумуєтесь як отримати сертифікат відповідно до Загальноєвропейської рекомендації з мовної освіти на рівні В2 з мов країн Європейського Союзу???

Мріяли вивчати іноземну мову юридичного спрямування?

ЦЕНТР ПОЛЬСЬКОГО ПРАВА

пропонує БЕЗКОШТОВНО для студентів та викладачів КНУ імені Тараса Шевченка розпочати та удосконалити вивчення польської мови юридичного спрямування!

Запрошуємо Вас на курси вивчення польської мови юридичного спрямування початкового рівня та підготовки до державного сертифікаційного іспиту на знання польської мови на рівень B 2. Заняття будуть проходити кожного вівторка та четверга о 13.05 та 14.30 в ауд.134 Головного навчального корпусу Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Лекції проводить професійний викладач польської мови, к.ф.н., асистент кафедри полоністики Інституту філології КНУ імені Тараса Шевченка Гончаренко Богдана Богданівна.

Чекаємо Вас на першій організаційній зустрічі, яка відбудеться в середу 18 вересня о 13.00 в ауд. 134 Головного навчального корпусу Київського національного університету імені Тараса Шевченка

До зустрічі!

806

Коментарі