HONOR ET GLORIA, UTILITAS

18 квіт. 11:01 |

Магістр кафедри інтелектуальної власності КНУ імені Тараса Шевченка посіла 2 місце у Всеукраїнській олімпіаді з інтелектуальної власності

(0 )

Студентка 2 курсу магістратури спеціалізації «Право інтелектуальної власності» Катерина Гайдай посіла 2 місце у Всеукраїнській олімпіаді з інтелектуальної власності, яка проходила з 11 по 13 квітня 2019 року.

У Всеукраїнській олімпіаді з інтелектуальної власності прийняли участь 99 студентів з 16 міст України та 35 вищих навчальних закладів. Крім Катерини, участь в олімпіаді також взяв студент юридичного факультету Владислав Сафронов.

Питання, що були винесені для розв’язання перед майбутніми фахівцями у сфері права інтелектуальної власності, торкалися проблем правової охорони та захисту прав інтелектуальної власності, процедур набуття прав інтелектуальної власності та розпорядження ними, механізмів управління правами інтелектуальної власності, засад оцінки нематеріальних активів, здійснення комерціалізації та трансферу технологій та особливостей проведення судових експертиз об’єктів права інтелектуальної власності. Також перед учасниками Всеукраїнської олімпіади з інтелектуальної власності ставилися актуальні питання щодо міжнародно-правової охорони інтелектуальної власності та знання положень європейського законодавства у сфері права інтелектуальної власності, а також практики національних та європейських судових органів, зокрема, Європейського Суду з прав людини.

Для студентів також був запропонований школа-семінар «Актуальні питання інтелектуальної власності в Україні». В межах заключного засідання Всеукраїнської олімпіади з інтелектуальної власності відбулася зустріч учасників олімпіади з письменником і радником дирекції НДІ інтелектуальної власності НАПрН України Дорожко Г.К. та презентація його творів.

Катя

св во

IMG 8317

474 Останнє редагування 19 квіт. 09:50 |

Коментарі