HONOR ET GLORIA, UTILITAS

12 квіт. 09:54 |

АНОНС!!!

(3 )

Науково-освітній центр з інтелектуальної власності та кафедра інтелектуальної власності юридичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка спільно з Комітетом інтелектуальної власності Асоціації адвокатів України за попередньою домовленістю про підтримку з партнерами та/чи керівниками практики інтелектуальної власності відомих юридичних фірм анонсують проведення восени 2018 року на базі юридичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка Всеукраїнського конкурсу студентських наукових статей з актуальних проблем інтелектуальної власності.

Членами Організаційного комітету та Журі Конкурсу будуть представники (партнери та/чи керівники практик інтелектуальної власності) усіх юридичних фірм-партнерів Конкурсу, юридичного факультету КНУ імені Тараса Шевченка та Комітету інтелектуальної власності Асоціації адвокатів України.

Запропонована тематика конкурсних статей орієнтовно буде охоплювати (але не обмежуватиметься):

  • теоретико-методологічні аспекти інтелектуальної власності;
  • проблеми реформування національної системи правової охорони інтелектуальної власності в Україні, зокрема формування Вищого суду з питань інтелектуальної власності;
  • проблеми вдосконалення законодавства України про інтелектуальну власність та його наближення до права ЄС відповідно до Угоди про асоціацію України з ЄС;
  • проблеми використання чужих об'єктів інтелектуальної власності як різновид недобросовісної конкуренції;
  • Product placement в українських реаліях: законодавство і практика.

Для участі в Конкурсі необхідно до 20 жовтня ц.р. включно надіслати на ел. пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (копія - Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.):

   1) статтю (українською мовою, обсягом 10-15 сторінок А4, у форматі MS Word 97-2003, шрифт Times New Roman, розмір 14, інтервал 1,5, поля сторінки 2 см, з посиланнями на законодавство, літературу і судову практику та Summary англійською мовою обсягом 300-400 слів з ключовими словами);

   2) копію завіреного печаткою відповідного факультету/інституту позитивного відгуку наукового керівника, у форматі pdf, jpeg тощо, який має містити висновок про відсутність в конкурсній статті плагіату;

   3) анкету учасника Конкурсу із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, ЗВО, факультету/інституту, спеціальності, курсу, контактних даних (домашньої адреси, ел. пошти, номера телефону).

У темі листа вказати прізвище та ім’я.

Фіналісти Конкурсу – автори найкращих статей (кількість фіналістів залежатиме від загальної кількості учасників та рівня поданих статей) будуть рекомендовані для проходження стажування в юридичних фірмах-партнерах Конкурсу і нагороджені грамотами під час Урочистої церемонії, яка відбудеться в Червоному корпусі Київського національного університету імені Тараса Шевченка 20 листопада ц.р. (початок о 14-00, ауд. 204), а троє фіналістів-переможців Конкурсу будуть також нагороджені грошовими преміями.

Розгорнутий перелік тем для написання статей та детальнішу інформацію про умови Конкурсу буде розміщено на веб-сайтах юридичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка (www.law.univ.kiev.ua), Асоціації адвокатів України (www.uaa.org.ua) та всіх партнерів Конкурсу дещо пізніше.

Для широкого висвітлення Конкурсу запрошуються як інформаційні партнери провідні юридичні видання.

764 Останнє редагування 20 трав. 20:30 |

Коментарі