HONOR ET GLORIA, UTILITAS

Юридичний факультет взяв участь у Міжнародному проекті з порівняльного права «Правові рейтинги юрисдикцій світу»

(1 Голосувати)

Юридичний факультет

Київського національного університету імені Тараса Шевченка

взяв участь у Міжнародному проекті з порівняльного права

«Правові рейтинги юрисдикцій світу»

Юридичний факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка у співпраці з провідними юристами-практиками України, а саме юридичною фірмою «Авеллум» та фондовою компанією «КІНТО», успішно реалізував Міжнародний проект з порівняльного права «Правові рейтинги юрисдикцій світу». Попередньо саме юридичний факультет було обрано для участі у зазначеному проекті, учасниками якого є університети, що займають найвищі позиції у світових рейтингах.

Проект започаткований Філіпом Р. Вудом, Королівським адвокатом, бакалавром (Кейптаунський університет), магістром (Оксфордський університет), доктором юридичних наук (Лундський університет), який є одним з найбільш шанованих адвокатів та юристів у світі з порівняльного права, та міжнародною юридичною фірмою Allen & Overy LLP (Велика Британія).

Для участі у спільному з кафедрами цивільного та господарського права проекті було залучено найкращих студентів юридичного факультету, а саме Алісу Островську, Олесю Машталер, Діану Писаренко, Ярославу Загоруйко, Анну Рудь, Катерину Затулко, Ільгара Гахраманова та Богдану Марчук.

Керівниками проекту від університету виступили заступник декана юридичного факультету д.ю.н., О.О. Отраднова, асистент кафедри господарського права к.ю.н. Т.Б. Пожоджук та асистент кафедри цивільного права к.ю.н І.О. Ромащенко.

За результатами реалізації проекту підготовлено розширений звіт, в якому студентами було надано ґрунтовну експертну оцінку рівня розвитку права та юридичної практики в України за такими сферами діяльності: фінанси і банківська діяльність, корпоративне право, комерційні контракти, судочинство, нерухомість, трудове право, відкритість до бізнесу. Всі матеріали дослідження розповсюджені серед представників компанії Allen & Overy, яка має офіси у більшості країн світу.

Photo1

Photo2

 

 

9415

Коментарі