HONOR ET GLORIA, UTILITAS

Команда юридичного факультету взяла участь у змаганнях з комерційної медіації

(1 Голосувати)

 

5-10 лютого 2016 року у Міжнародній торгівельній палаті (Париж, Франція) пройшли Одинадцяті змагання з комерційної медіації 2016 ІСС Mediation Competition.

На змаганнях було представлено 66 команд з більше ніж 40 країн світу. Понад 120 знаних медіаторів з усього світу приїхали до Парижа, щоб виступити у якості медіаторів та суддів. На сьогодні ICC Mediation Competition є наймасштабнішим та найпрестижнішим змаганням з медіації та переговорів.

Команду юридичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка представляли студенти Марія Наконечна (5 курс) та Ірина Бандурко (6 курс). У якості тренерів допомагали готуватися команді минулорічні учасники змагань та засновники Клубу медіації та переговорів Київського університету Квітослава Кротюк та Денис Наконечний. Минулого року команда у їхньому складі представила КНУ вперше та одразу ж потрапили у ТОП-8 команд.

Ірина Бандурко та Марія Наконечна успішно провели 4 раунди медіації з командами з Індії, Італії, США та Німеччини, отримали практичні навички роботи протягом медіації, навчилися ефективно представляти інтереси сторін.

Участь команди юридичного факультету у Міжнародних змаганнях з медіації стала можливою завдяки повній фінансовій підтримці Адвокатського об’єднання «Спенсер і Кауфман».

paris1

paris3

paris2

Статтю підготував Денис Наконечний

11916 Останнє редагування 08 бер. 13:56 |

Коментарі