HONOR ET GLORIA, UTILITAS

×

Попередження

JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 104
11 лют. 16:28 |

Курс д-ра Кеннета Ґіерза "Стратегічна кібероборона: інформаційні технології та міжнародні відносини"

Автор
(2 )

KennetЗ 4 березня по 20 травня, щосереди, з 13:00 до 14:20

Американський центр загального права, ауд. 236

Шановні студенти,

Нагадуємо, що реєстрація на курс д-ра Кеннета Ґіерза "Стратегічна кібероборона: інформаційні технології та міжнародні відносини" завершується.

Кеннет Ґіерз (PhD, сертифікований професійний аналітик систем інформаційної безпеки) наразі працює в Україні, у Києві. Д-р Ґіерз обіймає посаду Посла Об'єднаного Центру передових технологій з кібероборони НАТО в Естонії. Д-р Ґіерз працював двадцять років в уряді США, із довгостроковими відрядженнями до Агенції національної безпеки, Служби розслідування кримінальних справ військово-морських сил та НАТО. Він є автором монографії "Strategic Cyber Security", редактором книги "The Virtual Battlefield: Perspectives on Cyber Warfare", експертом із технологій при підготовці посібника "Tallinn Manual on the International Law Applicable to Cyber Warfare" та є автором понад двадцяти статей та розділів книг про кіберконфлікти.

Перепрошуємо за недоліки у попередній реєєстраційній формі. Вони вже виправлені.

Просимо Вас повторно зареєструватися за посиланням http://goo.gl/forms/Vp8cP2gljq

Також просимо Вас надіслати короткий мотиваційний лист із обґрунтуванням, чому Ви обрали цей курс і що він для Вас значить. Надсилайте мотиваційні листи за адресою: Olga Kupriyevych, the ACLCenter director at : Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Прикріплюємо програму курсу.

16021 Останнє редагування 12 бер. 23:06 |

Коментарі