HONOR ET GLORIA, UTILITAS

×

Попередження

JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 104
24 груд. 16:02 |

Курс Верховенство права проф. Крістофера Келлі

Автор
(0 )

rule of lawЗ 14 січня по 1 квітня, щосереди, з 16:00 до 17.40

Американський центр загального права, ауд. 236

Ми раді представити курс «Верховенство права», що викладатиметься дистанційно професором права Крістофером Келлі – університету штату Арканзас. Наприкінці курсу після успішного складання іспиту студенти отримають сертифікат, що вперше пропонується на теренах України. 

У межах курсу будуть висвітлюватися такі основні чотири теми:

  • Що таке верховенство права та чому воно важливе;
  • Роль верховенства права в економічному розвитку;
  • Роль верховенства права в пост-конфліктних і перехідних суспільствах;
  • Корупція: причини, наслідки та способи подолання.

Анти-корупційні законодавчі ініціативи, зокрема Закон про корупційні діяння за кордоном (the Foreign Corrupt Practices Act) , Закон Сполученого Королівства про хабарництво (the UK Bribery Act) та інші, які висвітлюватиме цей курс, будуть розглядатися в контексті причин існування корупції та способів боротьби з нею (іншими засобами, а не лише законодавчої заборони). 

Примайти участь в навчанні може будь-хто, незалежно від курсу та факультету, із рівням знання англійської upper-intermediate та вище. Для того аби зареєструватись на курс заповніть анкету за посиланням http://goo.gl/forms/XPKLxSyhQ1

Також хочемо нагадати, що Червоний корпус КНУ ім. Тараса Шевченка в найближчі 2 місяці буде офіційно зачинений, тому на лекціях можуть бути деякі температурні незручності через недостатнє опалення. 

Інформацію відносно інших курсів ми оприлюднимо пізніше, тому стежте за нашими сторінками у соц. мережах (Facebok,VK) та оновленнями на нашому сайті http://aclcenter.org/ua/node/28

16564 Останнє редагування 24 груд. 16:16 |

Коментарі