HONOR ET GLORIA, UTILITAS

Лекції професора з Університету м. Тарту (Естонія) В. Саймонса з курсу «Приватне право та права людини»

(3 )

 

З 24 по 27 листопада для студентів першого курсу магістратури юридичного факультету, які навчаються за спільною магістерською програмою «Правове регулювання публічного управління та прав людини», професор з Університету м. Тарту (Естонія) В. Саймонс прочитав лекції з курсу «Приватне право та права людини»

Під час лекцій студенти розглянули ряд теоретичних та практичних проблем, пов'язаних із визначенням місця прав людини в системі публічного та приватного права. Разом із професором Саймонсом студенти проаналізували окремі судові рішення, пов'язані із захистом прав людини в США, Канаді, Німеччині, які вплинули на формування правової доктрини та судової практики в цих країнах.

Тиждень інтенсивної та напруженої роботи, протягом якого студенти юридичного факультету брали активну участь у цікавих дискусіях та обговореннях, проводили аналіз західної та вітчизняної доктрини, висловлювали власні ідеї та думки щодо можливості застосування іноземного досвіду в Україні.

Остання лекція професора Саймонса пройшла у форматі «питання-відповідь». Студенти задавали найрізноманітніші питання, які виникли протягом тижня, а професор намагався дати вичерпні відповіді на них.

Студенти юридичного факультету продемонстрували високий рівень теоретичної підготовки, розуміння основних проблеми, що виникають при захисті прав людини в Україні, та власне бачення шляхів їх вирішення. Крім того, отримали нові знання, корисний досвід та позитивні враження від спілкування з професором В. Саймонсом.

 

Фото1

Фото2

фото3

фото4

фото5

 

Альона Казанцева,
аспірантка кафедри адміністративного права

 

 

 

 

7807 Останнє редагування 01 груд. 23:45 |

Коментарі