HONOR ET GLORIA, UTILITAS

27 вересня 2014 року відбулася зустріч студентів юридичного факультету з представницею The Dickinson School of Law Каролін Шелдон

(0 )

У суботу, 27 вересня 2014 року, відбулася зустріч активних студентів юридичного факультету з представницею The Dickinson School of Law (The Pennsylvania State University, США) Каролін Шелдон. Учасники ознайомилися з цікавою інформацією щодо існуючих можливостей поглиблення своїх знань та навичок, набуття нового цікавого досвіду і кваліфікаційного рівня LL.M, навчаючись в американських професорів права.

Каролін Шелдон описала переваги, які отримують студенти, що вирішать здобути ступінь магістра права у The Dickinson School of Law. Це, зокрема, можливість обирати курси, які є вашою сферою зацікавлення, інтенсивна практика англійської юридичної лексики, а також підготовка іноземних студентів до здачі державного кваліфікаційного екзамену (bar exam).

Зацікавлені учасники зустрічі ставили безліч запитань і отримували вичерпні відповіді про існування стипендій і грантів, умови проживання та особливості студентського життя у США.

cv64DUlv5BE

15253 Останнє редагування 30 вер. 12:21 |

Коментарі