HONOR ET GLORIA, UTILITAS

Акція українських студентів під посольством Росії в Литві проти перебування російських військ на території України

(3 )

3 березня в Вільнюсі біля будівлі посольства Російської федерації в Литві пройшла акція проти перебування російських військ на території України. Учасники акції - українські студенти, в тому числі студенти 1 курсу магістратури юридичного факультету спеціалізації "Legal Regulation of Public Administration and Human Rights" КНУ ім. Тараса Шевченка, які зараз навчаються в Університеті імені Міколаса Ромеріса, литовські політики і громадські діячі, і ті, кому не байдуже, що відбувається в Криму, закликали негайного виведення російських військ.

Всього до будівлі посольства прийшли більше 100 чоловік. Учасники акції закликали збиратися біля будівлі посольства щодня, висловлюючи протест проти дій Росії - "поки останній російський солдат не залишить територію України".

Біля посольства відбулося дві акції - одна була організована спільнотою українських студентів Литви, інша - консерваторами. Проте їх було вирішено поєднати. Присутні заспівали гімн України, в руках же тримали плакати з написами українською, російською та англійською мовами: Stop Russia, Hands off Ukraine, bloody Putin, "Убей в себе Путина", "Полковник — ваше дело труба" і т. д., а також прапори Литви, України, Грузії і біло-червоно-білий прапор Білорусі.

Учасники рушили до посольства, проте були зупинені представниками поліції, які повідомили, що ближче, ніж на 25 метрів наближатися не можна.

"Слава Україні, слава героям", "Герої не вмирають" , "Європа, прокинься!" - Такі гасла озвучили українські студенти.

{joomplucat:20 limit=100|columns=4}

15594 Останнє редагування 12 бер. 18:04 |

Коментарі