HONOR ET GLORIA, UTILITAS

×

Попередження

JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 66
09 лист. 14:23 |

Потрібен організатор наукового семінару!!!

Автор
(0 )

З 2010 року стартував Netzwerk Ost-West - двосторонній проект обміну студентами-правниками між юридичними факультетами Київського національного університету імені Тараса Шевченка та Humboldt Universitaet zu Berlin, за організаційної підпримки Наукового товариства студентів та аспірантів юридичного факультету Київського національного університету імені ТарасаШевченка.

16.08.2011 р. у Берліні закінчив свою роботу перший Німецько- український науково-практичний семінар «Кримінальне право під впливом Конституції та Європейської конвенції з прав людини», в якому взяли участь 10 студентів нашого факультету.

За його результатами учасникам було видано сертифікати загальноєвропейського зразка на 4 та 8 ECTS-пунктів, які можуть бути використані студентами під час вступу на магістратуру до провідних вишів країн ЄС.

У серпні 2012 року пройде другий за ліком семінар, а його тематика знову буде присвячена кримінальному праву. Набір студентів для участі у семінарі розпочнеться з початку 2012 року.

Один зі студентів-організаторів семінару вже відомий. Потрібно ще одного студента як співорганізатора.

Вимоги до кандидатури:

1) знання німецької мови не нижче рівня B1 (бажано, щоб були підтверджені відповідним сертифікатом чи дипломом);

2) досвід організації різноманітних науково-практичних заходів, у т.ч. конференцій, семінарів, круглих столів.

Бажаючих просимо звертатися на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.Участь у проекті безкоштовна.

З повагою,
Наукове товариство студентів та аспірантів
Юридичного факультету

21397 Останнє редагування 15 квіт. 00:06 |

Коментарі