HONOR ET GLORIA, UTILITAS

18 серп. 22:24 |

Літня школа права Вільнюського університету

(0 )

Юридичний факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка
передає естафету проведення традиційної Літньої школи права Вільнюському університету

Юридичний факультет Вільнюського університету відчинив 15-го вересня свої двері перед учасниками Літньої школи права. Ця традиційна подія, естафету якої Вільнюський університет прийняв від юридичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка, цього року буде присвячена темі «Міжнародні організації у модернізації національного законодавства у Європі».

imgp1486m

Під дахом найдавнішого у Східній Європі університету зберуться талановиті викладачі та студенти Київського національного університету імені Тараса Шевченка, а також, інших вищих шкіл Литви, України, Узбекистану, Білорусі та Росії.

Від Київського національного університету імені Тараса Шевченка лекції читатимуть к.ю.н. Олеся Олександрівна Отраднова «TheroleofinternationalacademicgroupsinmodernizingprivatelawinEurope», та к.ю.н. Євген Станіславович Герасименко «Roleoftheinternationalorganizations (globalandregional) inlegalprotectionofrefugeesandasylumseekers».

imgp1520m

 

 

Викладачами та студентами у Літній школі буде досліджено проблематику міжнародних та національних правовідносин відносин.  Центральне місце в обговоренні буде присвячене ролі міжнародних організацій у розвитку національних правових систем, утвердженні ними принципів верховенства права та демократичності суспільства.

imgp1498m

Літня школа права відбуватиметься з 16-го по 23-тє серпня. Учасники школи братимуть участь у індивідуальних заняттях та спільних семінарах, судових навчальних вправах,  дискусіях з науковцями, відвідуватимуть Конституційний Суд та Міністерство юстиції Литовської республіки.

Наукове товариство студентів та аспірантів юридичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка, як співорганізатор заходу, зичить успіхів, учасникам у пізнавальному проведенні літніх канікул!

23745 Останнє редагування 07 вер. 17:44 |

Коментарі