HONOR ET GLORIA, UTILITAS

×

Попередження

JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 62
02 вер. 19:45 |

Завершив свою роботу третій семінар з кримінального права та процесу Ost-West Netzwerk 2013

Автор
(0 )

Ось і завершив свою роботу третій, вже традиційний, науково-практичний семінар з кримінального права та процесу «Ost-West Netzwerk 2013», який проводиться в рамках двостороннього обміну студентами-правниками юридичних факультетів  Київського національного університету імені Тараса Шевченка та Берлінського університету імені Гумбольта. 

Протягом двох тижнів , з 12 по 25 серпня 2013 року, десять студентів з рідної Alma-Mater та десять студентів  Берлінського університету імені Гумбольта, співпрацюючи між собою, готували та  представляли  свої наукові доробки  на загальну тематику семінару «Організована злочинність». Даний семінар був для учасників не лише можливістю поглибити свої знання з тих тем, які були представлені у рамках семінару, а й подискутувати між собою та обмінятися знаннями та досвідом із багатьох актуальних питань, які знаходять своє відображення у правових системах двох держав – України та Німеччини. 

Юридичний факультет нашого університету представляли розумні, кмітливі студенти, серед яких були: Нечаєва Анастасія, Ніорадзе Олександр (студенти 1 курсу магістратури),  Дудник Роман (2 курс), Роговик Марта , Довгаль Катерина, Костяк Віолетта (4 курс), Євгенія Ольховик, Писарюк Аліна, Романчук Ірина (випускниці юридичного факультету 2013 року), Ларіонов Микита (3 курс). Науковий супровід робіт здійснювали Лисенко Олена та Задоєнко Олексій, а організацією проекту займалися Бойко Поліна та Ілюшина Тетяна. 

Семінар проходив у два етапи: перший етап проходив у Києві, другий – у Берліні. Знайомство учасників між собою відбулося 12 серпня на урочистій вечері. А офіційне відкриття семінару відбулося 13 серпня 2013 року, де до учасників семінару з привітаннями звернувся заступник декана юридичного факультету з міжнародних зв’язків Мірошниченко Анатолій Миколайович, який побажав учасникам плідної роботи та цікавих й насичених днів у Києві та Берліні.

Семінар розпочав свою роботу! Кожного дня учасники представляли свої роботи й жваво дискутували на важливі теми у сфері кримінального права та процесу та обмінювалися знаннями між собою.  Варто зазначити, що окрім самого семінару, учасників чекала й культурна програма. Студенти відвідали Верховну Раду України, прокуратуру Оболонського району міста Києва, Господарський суд міста Києва, музей Великої Вітчизняної війни, художні виставки та  багато визначних місць Києва. Та настав час збиратися до Берліну…

Берлін зустрів нас чудовою погодою та відмінним настроєм, молоді науковці із задоволенням продовжили плідну роботу… Зі словами вітання до учасників звернувся професор Бернд Хайнріх, який побажав нам гарних днів у Берліні та виразив своє задоволення роботою семінару. 

Для більш цікаво проведення часу, був проведений мут-корт, темою якого цього року стала евтаназія. Дане питання є дуже дискусійним як в Україні, так і у Німеччині. Усі учасники семінару змогли продемонструвати свої глибокі знання, ораторські здібності та вміння швидко реагувати в непростих умовах.  Захід пройшов успішно!

Організатори з німецької сторони дуже вдало змогли поєднати час для наукового та культурного збагачення наших студентів. Учасники семінару відвідали Бундестаг, Будинок Федерального канцлера, суд, прокуратуру, музей терору та концентраційний табір.

Два тижні, проведені разом, пролетіли дуже швидко… Семінар закінчився, час збиратися додому…Дуже важко було розставатися зі своїми науковими друзями, із своїми колегами з Німеччини! Проте кожен із українських студентів  повіз із собою нові знання, незабутні враження і надію в серці на нові зустрічі… Кожен із нас ніколи не забуде ту атмосферу Netzwerk, а комусь пощастить знову повернутися у неї в якості організатора або наукового керівника проекту!

Організатори проеку Ost-West Netzwerk-2013

Бойко Поліна та Ілюшина Тетяна

19584 Останнє редагування 03 вер. 23:28 |

Коментарі