HONOR ET GLORIA, UTILITAS

Відбулась відкрита лекція на тему: «Вступ до законодавства Європейського Союзу»

(2 )

 

26 травня 2016 року відбулась відкрита лекція на тему: «Вступ до законодавства Європейського Союзу», який був організований та проведений Комітетом з міжнародного права ААУ.

Доповідач: Єльник Павло Григорович, адвокат з 2003 року, 2004-14р. партнер «Адвокатська фірма «Пукшин і партнери», з 2015р.- Київський центр медіації. Спеціалізація: медіація, право Європейського Союзу, практика Європейського суду з прав людини.

Захід відбувся за сприянням заступника декана юридичного факультету КНУ ім. Т.Шевченко, к.ю.н.Куцевича Максима Петровича та за підтримки пані Ольги – директора Американського центру загального права.

Модератором лекції виступила Власюк Катерина Петрівна, керуючий партнер компанії «AVGgroup»,Голова Комітету з міжнародного права ААУ.

Висловлюємо щиру вдячність Павлу Григоровичу за надзвичайно захоплюючу лекцію! Значний обсяг теоретичного матеріалу був поданий настільки цікаво та пізнавально, з великою кількістю практичних прикладів, що 2 години лекції промайнули неймовірно швидко, а аудиторія залишилась безмежно задоволеною та вдячною!

1

 

1

 

1

 

1

 

1

По матеріалам сайту www.uaa.org.ua 

 

 

4366 Останнє редагування 30 трав. 09:46 |

Коментарі