HONOR ET GLORIA, UTILITAS

12 травня 2016 року відбувся круглий стіл на тему: «Четверте покоління прав людини: філософсько-правові та теоретичні проблеми» для студентів магістратури та аспірантів

(0 )

 

Круглий стіл з проблем філософії та теорії права

        

В рамках проведення святкування дня юридичного факультету 12 травня 2016 року о 13:00 відбувся круглий стіл на тему: «Четверте покоління прав людини: філософсько-правові та теоретичні проблеми» для студентів магістратури та аспірантів.

         Організаторами виступили: к.ю.н., доцент Николина К.В., к.ю.н. Котенко Т.В., к.ю.н., асистент Кобан О.Г.

         Вступне слово проголосив т.в.о. завідувача кафедри, д.ю.н., професор Малишев Б.В., підкресливши надзвичайну актуальність запропонованої тематики, побажав студентам, викладачам та гостям заходу успіхів, плідної праці та конструктивних дискусій.

         Впродовж заходу студенти магістратури 1 і 2 року навчання представили доповіді з наступної тематики: Бугрин М. П. – «Концепція раціональності у процесі дослідження міжнародних відносин»; Панасюк К. В. – «Концептуальні підходи до прав людини і вплив четвертої гілки влади на них»; Микулишин О. А. – «Загальнообов’язковість та дієвість прав людини»; Гура О. В. – «Особиста автономія і релігія»; Бондаренко Б. О. – «Проблеми співвідношення приватних та публічних інтересів в контексті вакцинування»; Скробач С. Л. – «Патерналізм і четверте покоління прав людини»; Мельниченко Т. В. – «Природа та зміст соматичних прав людини»; Мицяк Х. В. – «Соматичні права людини: проблеми теоретичного визначення»; Нетреб’як О. В. – «Порівняльний аспект правового регулювання штучного запліднення в Україні та США»; Санченко Д. Є. – «Кріоніка у світлі постулатів прав людини»; Роговик М. М. – «Право на безсмертя: окремі аспекти права на заморожування»;  Проців Н. І. – «Філософський та соціологічний підхід до права на евтаназію»;  Ходирєва А. В. «Забезпечення прав людини у галузі генної інженерії»;  Звонков Є. Є. - «Вступ до проблеми технологічної сингулярності»; Захарчук В. – «Право на інформацію як «право доступу»; Костенко А. О. -  «Право на доступ до Інтернету та перебування в ньому як основоположне право»; Демченко П. С. – «Право людини на Інтернет в аспекті четвертого покоління прав людини: його межі та проблеми регулювання»;  Безфамільний В. О. – «Право на доступ до екологічної інформації: перспектива розвитку в межах доктрини прав людини»;  Недошовенко А. О. – «Становлення екологічних прав людини в Україні: синергетичний підхід»; Влад В. Ф. – «Злочини проти людяності з позиції сучасної філософії права»;  Дудко О. В. – «Філософсько-соціологічний підхід щодо смертної кари».

         Виступи викликали жваві обговорення, виявивши багато теоретичних та філософських проблем. Круглий стіл завершився привітаннями та врученням сертифікатів. Враховуючи актуальність тематики та високий рівень підготовлених доповідей, планується публікація Збірника матеріалів круглого столу.

          Організатори дякують всім учасникам круглого столу за науково-практичну дискусію, висловлені прогресивні думки та ідеї.

kaf teor 1

kaf teor 2

kaf teor 3

kaf teor 4

kaf teor 5

kaf teor 6

4274 Останнє редагування 18 трав. 15:01 |

Коментарі