HONOR ET GLORIA, UTILITAS

Всеукраїнський семінар "Міжнародна освіта і мобільність" 13.04.2016 6 та 14.04.2016

(0 )

1 

3 2

13 - 14 квітня 2016 р. з 13.00 по 18.00 в ауд. 202 Головного навчального корпусу  Київського національного університету імені Тараса Шевченка (вул. Володимирська, 60) відбудеться Всеукраїнський семінар «Міжнародні освітні програми і мобільність» за участю  представників всеукраїнських, загальноєвропейських та міжнародних освітньо-наукових, громадських організацій, представництв, ресурсних центрів для випускників, недержавних закладівз експериментальним підходом до навчання за креативними спеціальностями.

На сьогодні більшість випускників вищих навчальних закладів України об'єднані прагненням отримати якісну освіту, готовністю використовувати свої уміння і навички для побудови майбутньої успішної кар'єри та бажанням набути безцінний досвід активної участі в академічному та громадському житті.

Для молоді відкривається світ можливостей досягнення своїх цілей через отримання грантів і стипендій на навчання в європейських та американських університетах, стажування в спеціалізованих професійних установах та успішних компаніях, або ж допомогу суспільству в якості волонтера. Ми прагнемо обговорити актуальні для майбутніх випускників питання та надати поради щодо можливостей навчання/ стажування за кордоном і майбутнього працевлаштування.

Семінар передбачає обговорення питань за такими тематичними напрямками:

-          освітні програми: передбачено спікерів від  «Connect Ukrainians»Аналітичного центру CEDOS , Campuse France, Еrasmus+, «Alumni Resource Center»;

-          стажування: передбачено спікерів від  Ради Європи, «AIESEC», BEST (Board of European Students of Technology),  «Вільних шкіл»;

-          волонтерство: передбачено спікерів від  «UN Volunteers in Ukraine», Молодіжна консультативна рада ООН,НГО «Родина».

Програма на 13.04:
13.30 - Василь Микитюк (ConnectUkranians);
14.30 - Аліса Безман (аналітичний центр CEDOS);
15.30 - Войтех Хледік (UNVolunteersinUkraine);
16.30 - Анна Постовойтова (Молодіжна консультативна рада ООН);
17.20 - Оксана Ландо (CampuseFrance).

Програма на 14.04 буде додано

 

Організатори заходу: Відділ академічної мобільності Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Час та місце проведення заходу: 13 - 14 квітня 2016 р. з 13.00 по 18.00, ауд. 202 Головного навчального корпусу  Київського національного університету імені Тараса Шевченка (вул. Володимирська, 60)

 

Контакти:

+38 (044) 239-32-85 – Данильченко Оксана Юріївна, організатор, модератор заходу,

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.;

Ковальчук Оксана Сергіївна, організатор

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..uа.

Андрєєва Катерина, організатор
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

4397 Останнє редагування 11 квіт. 16:47 |

Коментарі