HONOR ET GLORIA, UTILITAS

×

Попередження

JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 62

«Почалося безсмертя, життя обірвалось…»

(2 )

Презентація книги про Героя Радянського Союзу Я.П. Батюка

Днями на юридичному факультеті була проведена презентація книги про Героя Радянського Союзу Якова Петровича Батюка. Яків Петрович навчався на юридичному факультеті Київського державного університету ім. Т.Г. Шевченка, який закінчив у 1940 р. А в 1942-43 рр. очолював молодіжну підпільну організацію, яка діяла з метою завдання шкоди нацистським окупантам.

Зустріч розпочалася словами ведучої - студентки 2 курсу Дарини Голопапи. З вітальними промовами до присутніх звернулися заступник декана юридичного факультету Наталія Олександрівна Кіреєва, професор кафедри цивільного права юридичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка Олександр Васильович Дзера, директор наукової бібліотеки імені М.Максимовича Київського національного університету імені Т.Г.Шевченка Валентина Григорівна Нестеренко.

Один з авторів – Олександр Федорович Мінгазутдінов – розповів нам історію написання книги та передумови виникнення підпільного руху на Київщині.

Також на зустріч прийшов один з ветеранів Ради ветеранів – Микола Васильович Новіков, який поділився зі студентами щемливими спогадами тих часів. Він виявив бажання зустрітися зі студентством ще не раз для «передачі досвіду поколінь».

Історія життя та безсмертного подвигу Якова Петровича Батюка прозвучала від студентки 4 курсу Юлії Савчук.

Хвилиною мовчання всі присутні вшанували пам'ять полеглих підпільників, які загинули в роки Великої Вітчизняної війни.

Фінальним моментом заходу стало читання авторської поезії студентки 3 курсу Марії Петровської.

Ми вдячні всім, хто завітав, щоб розділити з нами це велике свято. Адже забути минуле – означає зрадити пам'ять про людей, які загинули за щастя Вітчизни. Пам’ятаймо про це!

book-present-1

фото.1

book-present-2

фото.2

book-present-3

фото.3

 

Савчук Юля,

Прес-центр Студентського парламенту

 юридичного факультету

 

18255 Останнє редагування 14 квіт. 00:38 |

Коментарі