Стипендiю iменi Романа Ратушного присвоєно Шелиху Андрію Андрійовичу, студенту другого (магістерського) рівня Навчально-наукового інституту права Київського національного університету імені Тараса Шевченка

Вiтаємо Андрія Шелиха з перемогою в конкурсі стипендіальної програми iменi Романа Ратушного, яка була заснована на знак визнання лідерства громадського діяча та українсько гогероя, який загинув під час російсько-української війни на Харківщині.
 
Андрій обрав освітню програму “Законодавча діяльність та нормопроектування в Україні”, де вiн планує продовжувати працювати над дослідженням проблем теорії правосвідомості та ролі законотворчості і законодавства у її формуванні. Андрiй пояснив свiй вибiр таким чином: “Наші герої віддають життя, розуміючи, що сьогодні чи не єдина можливість повністю звільнитися від впливу російської федерації і закласти фундамент для нової процвітаючої країни. Саме тому ключовий обов'язок сучасного молодого покоління – не допустити, щоб жертовність наших захисників стала даремною. Я переконаний, що запорукою побудови потужної держави є високий рівень правосвідомості її громадян, що забезпечить абсолютно новий ступінь організації суспільних відносин”.
 
Андрій з першого курсу бакалаврату бере активну участь у дослідницькій діяльності кафедри теорії та історії права та держави, а успішне навчання поєднує з громадською роботою. З 2019 року Андрій займав посаду заступника голови Соціального департаменту Студентського парламенту університету, де здійснював організацію та юридичне супроводження проектів соціального спрямування, а також проектів із охорони навколишнього середовища.
 
Стипендіальна комісія була вражена академічними та соціальними досягненнями Андрiя, а також планами на майбутнє. Особливу увагу комісії привернули плани Андрiя щодо створення всеукраїнської юридичної освітньої платформи, про яку студент розповiв пiд час співбесіди. Один з членiв комісії, партнер юридичної фірми Avellum Микола Стеценко прокоментував: “З огляду на те, що стипендія призначена для підтримки студентів, які беруть активну участь у громадських ініціативах, заява Андрія Шелиха повністю відповідала встановленим критеріям конкурсу. Ми дуже радi, що маємо можливicть пiдтримати нове поколiння юристiв нашої країни, особливо тих, хто планує присвятити свою дiяльнiсть системним змiнам в суспільстві”.
 
Професор кафедри теорії та історії права та держави Дідич Тарас Олегович вiдзначив: “Ми знаємо Андрiя як студента сповненого ентузіазмом допомагати іншим, готового присвятити себе соціальним проектам та громадському розвитку”, та додав: “Ми вдячнi всiм засновникам стипендiї, особливо представникам юридичних фірм Avellum, Morgan Lewis, Norton Rose Fulbright та Allen & Overy, за проявлену ініціативу та підтримку наших студентів. Разом ми плануємо працювати над подальшим розширенням програми задля того, щоб якомога бiльше студентiв мали змогу взяти участь у конкурсi та отримати фінансову підтримку”.
 
Для підтримки стипендіальної програми, будь ласка, надiшлiть повiдомлення на
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Адреса
01033, м. Київ, вул. Володимирська, 60
Приймальня директора Навчально-наукового інституту права
(044) 239-31-86
Денне відділення
(044) 239-31-34
Заочне відділення
(044) 239-31-47
ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ: консультаційний центр
(044) 481- 45- 88, 45- 88
E-mail приймальної директора ННІ права
femida_knu@ukr.net
Telegram
Facebook
YouTube
Instagram
E-mail відбіркової комісії ННІ права
vstup.law@knu.ua