HONOR ET GLORIA, UTILITAS

Wednesday, 30 December 2015 21:09

Відбувся концерт музичного ансамблю юридичного факультету у студентському клубі "Планета"

Rate this item
(0 votes)

Вечір першої п'ятниці зими відзначився особливою спекою, якою його забезпечив концерт музичного ансамблю юридичного факультету у студентському клубі "Планета". Захід, як стало вже традицією, складався з акустичної і електричної частини, таким чином навіть найвибагливіший слухач не міг лишитись незадоволеним.

Цьогорічний концерт був розрахований на більш різноманітну публіку,адже до списку пісень додалися реп композиції, які виконали ведучий вечора Ілля Наставний і дебютант в цьому жанрі, гітарист - Артем Чалов. Вокальний супровід забезпечили неймовірно талановиті голоси нашого університету Шеруділо Варвара, Шакотько Євгеній та Коршунова Ксенія, що своїми красивими та сильними голосами надали особливих барв музиці та дістали найглибших куточків душ глядачів. Приємним сюрпризом для багатьох став виступ випускника юридичного факультету Романа Макарчука, який зірвав неймовірний шквал оплесків.

Найбільше цей вечір запам'ятався свіжій крові музичної студії – першокурсникам Олені Танасовій, Юліі Цуркан, Едгару Григоряну та Владиславу Тарашевському. Вони неймовірно розкрилися цього вечора і отримали цінний досвід. Звісно, окремо хотілося б відзначити старожилів, завдяки яким даний вечір вийшов сповнений якісної музики, веселощів та гарного настрою, - Бондаренка Богдана, Давітідзе Іраклія, Бондарева Олександра, Чалова Артема, а також Ротаєнко Анастасію і Єріна Ярослава.

Текст - Петрина Христина

Фото - Федорко Дмитро

 6BsELAuFR4

 91sx UhL6A

fY gJD 5pOw

jPw7VYhaZYc

JzfnAPZO Pg

Read 2823 times

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.