HONOR ET GLORIA, UTILITAS

Monday, 14 December 2015 21:39

Зігріваємо добром наші душі: студенти юридичного факультету відвідали дитячий будинок

Rate this item
(3 votes)

Швидкий ритм сучасного життя, турботи, проблеми, що потребують вирішення, величезна кількість невідкладних справ, постійна нестача часу на відпочинок... Все це часто призводить до того, що ми повністю занурюємося у буденність, займаємося влаштуванням власного життя, забуваючи про такі важливі речі, як добро, милосердя, співчуття... Можливо, інколи нам варто просто зупинитися, хоча б на хвилинку замислитися, згадати про тих, хто так потребує звичайної людської уваги, допомоги, підтримки.

Чудовий приклад нам продемонстрував соціальний відділ Студентського парламенту юридичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка. 13 грудня за ініціативи членів соцвідділу СПЮФ було організовано поїздку до дитячого будинку «Надія», що знаходиться в селі Кривошиїнці Сквирського району Київської області. Тут проживають діти-сироти і діти, позбавлені батьківського піклування, віком від 2 до 16 років. Доля кожного з них – це окрема історія, сповнена випробувань , які їм довелося подолати. Хоч вони ще зовсім маленькі, але вже змушені протистояти певним труднощам, боротися за своє щастя.

Але слід визнати, що долучитися до добрих справ, віддати скромну частинку своїх коштів, влаштувати діткам справжню казку напередодні новорічних свят - все це в наших силах, було б бажання! І не буде зайвим нагадати, що благодійність здатна деякою мірою очисти від егоїзму, дозволяє зробити щось дійсно цінне й корисне.

Із впевненістю можна сказати, що дітки відвіданого будинку дійсно дуже талановиті і творчі, щирі й добросердечні, у кожного з них є своя маленька мрія, і дуже приємно, коли хоч трішки можеш посприяти її реалізації. Таку ініціативу і проявили наші студенти.

Зусиллями небайдужих було зібрано й передано дітям чимало всього: одяг, іграшки, книжки, канцтовари, спортивний інвентар, різноманітні солодощі, ігри, медикаменти.

Крім того, студенти провели для малечі невеличку пізнавальну бесіду про їхні права, ознайомили із основними положеннями Конвенції ООН про права дитини.

Ця зустріч стала для вихованців дитбудинку справжнісіньким святом, яке додало яскравих барв, позитиву, розваг і веселощів у їх щоденне життя. Так, студенти провели для молодшого покоління безліч цікавих ігор, конкурсів, змагань. Кожна дитина була оточена увагою і теплим ставленням з боку гостей.

Гарним завершенням візиту стало проведення невеличкої вікторини: дітки були в командах із нашими студентами, які допомагали знайти правильні відповіді на питання. В результаті перемогла дружба, а всі учасники змагання отримали солодкі призи.

Подарувати новорічну казку дітлахам – ініціатива, що не втілилася б у життя без зусиль небайдужих студентів-активістів, а саме: Олени Митник, Валерії Сакал, Порохні Діани, Володіної Тамари, Кравченко Тетяни, Дрімової Руслани, Дрімової Раміни, Кізюн Олени, Галаша Андрія, Козака Сергія, Пелих Юлії, Паламар Яни, а також аспірантки кафедри правосуддя Олени Шурин. Особлива подякувати за допомогу хотілося б кафедрі адміністративного права, кафедрі екологічного права та особисто доценту кафедри господарського права Лукач Ірині Володимирівні.

Цією поїздкою студенти зуміли привнести краплинку дива у життя цих дітей, подарувати їм частинку своєї любові. Щирі посмішки, задоволені обличчя, ясні очі, що сяяли щастям і радістю - це те, заради чого і варто організовувати подібні заходи. Та доброзичлива атмосфера, що панувала протягом усієї зустрічі - це заряд енергії й натхнення як для малечі, так і для студентів.

Хочеться побажати, щоб вогник надії ніколи не згасав у серцях цих дітей, щоб у новому році й надалі всі їхні світлі бажання здійснювалися!

Надзвичайно дякуємо всім, хто долучився до збору речей та організації поїздки! Пам'ятаймо, що добро обов'язково повертається сторицею!

Текст - Софія Придатко, 2 курс юридичного факультету

Прес-центр юридичного факультету

 nesg7AzyjU

I4mqE3HpX2Q

xKvaNJk1flk

Read 2621 times

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.