HONOR ET GLORIA, UTILITAS

Sunday, 18 September 2016 13:59

Відбулося змагання "Моя прекрасна група" між першокурсниками

Rate this item
(2 votes)

У четвер в актовій залі відбулося неординарне, але вже традиційне змагання за звання найталановитішої групи першого курсу "Моя прекрасна група".

Суть завдання полягала в тому, що першокурсники, разом зі своїми кураторами (студентами старших курсів) готували виступ — чи то невеликий стенд-ап, чи то КВК-виступ, чи божевільний танець, або ж просто комедійний скетч. Метою такого конкурсу, звичайно ж, було зробити студентів однією командою, здружити їх для подальшого нелегкого студентського життя.

На заході була присутня комісія, що складалася з адміністрації університету. Перед початком заходу, Студентський парламент юридичного факультету, на чолі з Іванною Артемович презентував свої департаменти та студії — це оновлена його структура, починаючи з квітня. Також, СПЮФ запросив першокурсників й усіх бажаючих на відбір у члени студпарламенту, який відбудеться у понеділок. Глядачів також порадувала приємна атмосфера заходу, яку створила вокальна студія (зокрема, Ростислав Слободянюк) та інші виступи.

Переможцем змагання стала дев'ята група — їх виступ, на думку глядачів та адміністрації був найкращим. Вони також отримали цінні призи.

IMG 2368

IMG 2621

IMG 2742

IMG 2769

IMG 2894

IMG 2974

IMG 2977

Фотоматеріал підготовано Федорком Дмитром. Статтю написав Король Кирило

Read 6926 times Last modified on Sunday, 18 September 2016 14:19

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.