HONOR ET GLORIA, UTILITAS

Wednesday, 09 December 2015 20:29

1 грудня пройшов творчий захід студентського парламенту юридичного факультету «Палітра стилів музики»

Rate this item
(2 votes)

Перший день зими на юридичному факультеті відзначився творчим заходом «Палітра стилів музики», який об’єднав талановитих, амбіційних, артистичних та обдарованих представників Студентського парламенту юридичного факультету та усіх небайдужих до мистецтв.
Кожному з нас відомо, яку роль відіграє музика в житті людини, яким надихаючим та мотивуючим фактором вона виступає і яким поштовхом вона може стати на шляху до нових звершень. Василь Сухомлинський стверджував, що «музика – це могутнє джерело думки і без музичного виховання повноцінний інтелектуальний розвиток людини неможливий». Саме тому подібний захід не можна було залишити без уваги.
Відкривав творчий вечір Слободянюк Ростислав, переможець Голосу КНУ, який не лише отримав першість у конкурсі, а й не залишив байдужим жодного глядача й здобув приз глядацьких симпатій. Він виконав свою переможну пісню – «New York» Френка Сінатри, неймовірна атмосфера якої дозволила усім присутнім поринути у справжню зимову казку: ось ти ніби вже не в рідному та знайомому Києві, а на три чаруючі хвилини перенісся у засніжений, святковий Нью-Йорк напередодні Новорічних свят.
Наступними публіку дивували хлопці з вокальної студії – Шакотько Євген, Андрєєнков Олександр, Старченко Артур, Голуб Данил і Слободянюк Ростислав, злагоджений спів та щире виконання котрих перетворило виступ в університетській аудиторії 433 у справжнє вокальне шоу, ладне підкорювати найбільші концертні зали та збирати цілі стадіони.
Після такого сильного, по-справжньому чоловічого старту, творчий вечір продовжили Шеруділо Варвара з джазовим варіантом пісні «Feeling Good», яка, до речі, підкорила своєю харизмою Голос КНУ і виборола приз глядацьких симпатій у 2014 році та Анна Бойко, виступ котрої був гармонічним поєднанням голосу, жіночої тендітності та драйву.
Наступним виступав Старченко Артур – виконавець класики, який вирішив здивувати слухачів та заспівати джаз, зробивши це з неперевершеною майстерністю та віддачею.
Жіночий номер вокальної студії став справжньою родзинкою усього вечора. Шість чарівних, талановитих, граціозних і нереально енергійних дівчат підготували яскравий виступ, яки й ледве не змусив публіку піднятися зі своїх місць і почати танцювати!
Після цього, номер був хореографічним: дві пари з непідробним запалом виконали палку румбу, що стало своєрідним плавним переходом від суто вокальних номерів до більш різнопланових проявів таланту на юридичному факультеті. Так, Марія Чапля представила авторську новелу «Ромашки зупиняють час», в якій головний герой стикається з реаліями сучасного ритму життя і шалено мріє забути про турботи: на нього тиснуть стіни, цифри, логіка, йому не вистачає хвилин в годинах і він задається питанням, яке іноді болюче постає перед багатьма із нас – «як усе встигнути?». Тим не менш, новела підводить нас до єдиного висновку – «не губіть себе у часі».
Чоловіча половина вокальної студії подарувала публіці ще один емоційний та жвавий виступ, на контрасті з яким виступила романтична, делікатна та витончена Соломія Галюк з піснею «Мавка», учасниця конкурсу «Голос. Діти». Незважаючи на те, що за вікном летів пухнастий, першогрудневий сніг, цей номер подарував незвичайне, тепле відчуття весни.
Марія Копицька, незмінна учасниця усіх творчих заходів Студентського парламенту і в цей раз фантастично виконала відому пісню «Ain’t No Sunshine When She’s Gone», а Касторський Максим, володар сильного академічного вокалу, виконав дійсно душевну пісню, яка відобразила усю мужність та стійкий характер.
Щоб втілити в одному номері увесь український колорит, передати якнайбільше народних мотивів, вкласти в декілька хвилин рідні мелодії, що супроводжували нас із самого дитинства, учасниці творчого вечора підготувати попурі: пролунали «Я піду в далекі гори», «Мила моя, люба моя», «Тиха вода» і «Червона рута». Продовжуючи українську тематику, Богдана Суботяк надзвичайно чуттєво прочитала вірш «Спокійний вечір падає на поле», вкотре продемонструвавши, що українська мова дійсно солов’їна і наймелодійніша у світі.
Фінал був вражаючим. Представники вокальної студії всі разом виконали пісню «Україна», заповнивши аудиторію 433 світлою, позитивною енергетикою. Цей концерт приніс задоволення як глядачам, так і самим виконавцям – хвилювання відійшло на другий план, адже панувала щира, приязна і своєрідна домашня атмосфера.
Щиро дякуємо гостям заходу за увагу і сподіваємося зустрітися на творчих заходах і у майбутньому!

Текст – Лариса Павлова, 3 курс
Фото – Анастасія Болгара, 3 курс
Прес-центр юридичного факультету

DJ42oM3WehY

iCDM9FaIHxA

LNLHfUAufEo

piKORgFzGH0

Read 2892 times

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.