HONOR ET GLORIA, UTILITAS

×

Warning

JUser: :_load: Unable to load user with ID: 62
Tuesday, 17 March 2015 10:55

Центр німецького права

Rate this item
(1 Vote)

Центр німецького права http://zdr.knu.ua/ua/ започаткував свою роботу у 2014 р., що стало можливим завдяки зусиллям німецькомовного активу юридичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка та підтримці з боку декана юридичного факультету ІванаСергійовичаГриценка. Активну участь у розбудові Центру німецького права взяли професор кафедри адміністративного права Роман Сергійович Мельник, доцент кафедри іноземних мов Олена Анатоліївна Шаблій, професор кафедри адміністративного права Ґеттінґенського університету ім. Ґеорга Авґуста Томас Манн (ThomasMann) та доктор права Бернгард Шлоер (BernhardSchloer).

Метою діяльності Центру є налагодження постійних академічних зв’язків та сприяння здійсненню спільних дослідницьких та навчальних проектів між юридичним факультетом та вищими юридичними навчальними закладами Німеччини, включаючи програми обмінів студентами та викладачами, та створення можливості для викладання правових дисциплін, пов’язаних з правовою системою Німеччини, студентам юридичного факультету.

Окрім цього, Центр німецького права покликаний сприяти вивченню правничої німецької мови студентами та викладачами юридичного факультету; поширювати інформацію про наукову та просвітницьку спадщину німецьких правників в Україні, організовувати та проводити всеукраїнські та міжнародні конференції, симпозіуми, конгреси, семінари, колоквіуми та інші наукові та освітні заходи, які поглиблюватимуть українсько-німецьку співпрацю у галузі права.

Центр німецького права має друковані періодичні видання (юридичний німецько-український журнал ReOS та Бюлетень), на сторінках яких українські та зарубіжні автори мають можливість розміщувати наукові статті та тези доповідей, присвячені актуальним питанням розвитку українського та зарубіжного права.

Центр німецького права має розгалужену мережу українських та зарубіжних партнерів. 

Read 22328 times Last modified on Tuesday, 17 March 2015 11:04

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.