HONOR ET GLORIA, UTILITAS

×

Warning

JUser: :_load: Unable to load user with ID: 62

Круглий стіл на тему: «Сучасні тенденції юридичної освіти в Польщі та Україні: порівняльний аспект»

Rate this item
(0 votes)

На початку квітня на юридичному факультеті Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбувся круглий стіл на тему: «Сучасні тенденції юридичної освіти в Польщі та Україні: порівняльний аспект».

У даному заході прийняли активну участь як студенти юридичного факультету нашої alma mater (зокрема, Петрусь Оксана (4 курс), Майнарович Віталій (4 курс), Демцьо Іван (4 курс), Курилко Владислав (4 курс)), так і гості з Республіки Польща - студенти юридичного факультету Варшавського університету.

Під час круглого столу панувала сприятлива атмосфера для обміну думок щодо сучасних тенденцій юридичної освіти, а також шляхів її вдосконалення. Серйозною відмінністю між системами вищої юридичної освіти в Україні та Польщі є те, що у Республіці Польща не передбачено поділу навчання для здобуття диплому юриста на бакалаврат та магістратуру, а загальний термін навчання становить 5 років.

Приємною відмінністю є і те, що в Україні більша кількість студентів мають право на отримання стипендії, в той час як в Польщі на кожному факультеті університету встановлена чітка квота студентів, які можуть отримувати стипендію. Наприклад, на юридичному факультеті Варшавського університету стипендіатами є лише 50 осіб із 1000 на одному курсі.

Наприкінці круглого столу учасники обговорили перспективи співпраці між студентами юридичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка та юридичного факультету Варшавського університету.

Read 12685 times Last modified on Sunday, 29 June 2014 13:11

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.