HONOR ET GLORIA, UTILITAS

×

Warning

JUser: :_load: Unable to load user with ID: 62

Студенти-юристи взяли участь у змаганні з права Світової організації торгівлі у Празі

Rate this item
(4 votes)

З 10 по 14 березня 2014 року команда університету у складі студентів 4 курсу юридичного факультету – Олександра Мельника та Владислава Курилка, а також студенток 1 курсу магістратури Інституту міжнародних відносин – Вікторії Краснощок та Іванни-Марії Мельник взяла участь в регіональному раунді ELSAWTOMootCourtCompetition, що проходив в столиці Чеської Республіки – Празі. Тренерами команди вже традиційно виступали викладачі ІМВ – Сергій Козьяков, Вікторія Коцюбська та Анна Гладштейн.

ELSAWTOMootCourtCompetition – це одне з найпрестижніших світових змагань серед студентів-правників. Воно являє собою симуляцію засідання судового органу Світової організації торгівлі, під час якої команди студентів у ролі представників країн презентують позиції своїх країн на стороні позивача та відповідача.

За підсумками регіонального раунду, команда університету стала шостою серед сімнадцяти команд, обійшовши команди таких знаних навчальних закладів, як УніверситетЕдинбургу, Лондонська школа економіки, Санкт-Петербурзький державний університет, Університет Хельсінкі, Університет Пассау, Університет Абердину, Університетський коледж Дубліну та Університет Берну. До фінального раунду, що проходитиме у травні в Женеві, пройшли команди Університету Мюнстеру, Університету Амстердаму та Університету Афін.

За індивідуальними показниками студенти юридичного факультету – Олександр Мельник та Владислав Курилко посіли 10-е та 8-е місця, відповідно, серед 57 промовців, що взяли участь у змаганні.

Команда університету висловлює вдячність юридичній фірмі «Лавринович і партнери», представництву юридичної фірми «Бейкер і Маккензі» в Україні, а також деканові юридичного факультету Іванові Сергійовичу Гриценку та заступнику декана з міжнародних зв’язків Анатолієві Миколайовичу Мірошниченку за сприяння в організації поїздки студентів на змагання до Республіки Чехія.  

wto 1

 

wto 2

Read 14605 times Last modified on Sunday, 29 June 2014 13:22

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.