Print this page
Monday, 21 October 2013 18:14

Міжнародна науково-практична конференція «Європейські стандарти захисту прав у цивільному судочинстві: випробування часом» (3-4 квітня 2014 року)

Rate this item
(1 Vote)
KSU КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ІМЕНІ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА

ЮРИДИЧНИЙ ФАКУЛЬТЕТ univ

Вельмишановні колеги!
18 березня 2014 року відбудеться визначна подія у суспільно-політичному житті України – десятиріччя прийняття нового Цивільного процесуального кодексу, який ознаменував сучасний етап розвитку національного законодавства на шляху розбудови незалежної правової демократичної держави. Впродовж десяти років, що минули, було проведено низку реформ правової і судової системи країни, які істотно позначилися на розвитку цивільного процесуального законодавства і є актуальною темою для обговорення та дискусій у наукових колах та співтовариствах практичних працівників України та інших країн. У цей же рік відзначається 180-річчя відкриття Київського національного університету імені Тараса Шевченка, що є важливою подією у суспільному та науковому житті нашої країни. Із часу заснування університет є оплотом вітчизняної науки, класичним університетом дослідницького типу, провідним вищим навчальним закладом України, який постійно займає чільне місце в міжнародних рейтингах вищих навчальних закладів світу. Юридичний факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка разом із Асоціацією цивільних процесуалістів України пропонує вам взяти участь в Міжнародній науково-практичній конференції «Європейські стандарти захисту прав у цивільному судочинстві: випробування часом», присвяченій десятиріччю прийняття Цивільного процесуального кодексу України, яка відбудеться на базі юридичного факультету 3-4 квітня 2014 року. В роботі конференції планується участь провідних науковців та практиків України та інших країн. На конференції пропонується робота за наступними напрямками: • Європейські стандарти як основа реформування цивільного процесуального законодавства • Ефективність реформування цивільного судочинства: досвід кодифікації • Становлення вітчизняної школи цивільного процесуального права • Альтернативне вирішення цивільно-правових спорів • Уніфікація стандартів перегляду судових рішень в цивільному судочинстві • Інститут доказування в цивільному процесуальному законодавстві України та зарубіжних країн • Стан та перспективи запровадження електронного правосуддя в цивільний процес. Сподіваємося на плідну співпрацю в сфері розбудови та удосконалення ефективної системи захисту прав людини в контексті світових стандартів правосуддя!
Робочі мови конференції: українська, російська, англійська.
Для участі у конференції необхідно: до 14 січня 2014 р. надіслати поштою, електронною поштою або подати особисто заявку учасника (див. Зразок заявки учасника); до 01 березня 2014 р. - тези доповіді (див. Вимоги до оформлення тез доповідей). Аспіранти та здобувачі подають тези доповіді разом із рецензією наукового керівника, завірені у встановленому порядку. Збірник матеріалів конференції буде опубліковано перед початком роботи конференції. Вартість одного збірника для учасників конференції складатиме 200 гривень. Усі витрати, пов'язані із перебуванням на конференції, оплачуються учасниками за власний рахунок або за рахунок сторони, яка їх відряджає.
Адреса: 01601, м. Київ, вул. Володимирська, 60, ауд. 250 Наші контактні реквізити: E-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. Заступник голови оргкомітету, к.ю.н., доц. Захарова Олена Семенівна тел.: +38 050 384 57 16 Член оргкомитету, к.ю.н., доц. Ізарова Ірина Олександрівна тел.: +38 066 295 81 36
Зразок оформлення Заявки учасника та вимоги до оформлення тез доповіді Ви можете знайти в прикріплених файлах.

Українською
Англійською

Read 7371 times Last modified on Monday, 21 October 2013 19:20