Print this page
Monday, 19 May 2014 17:45

Підкорюючи студентський Олімп: досвід команди юридичного факультету

Rate this item
(3 votes)

 

Підкорюючи студентський Олімп: досвід команди юридичного факультету

Успіх – випадкова справа. Це Вам скаже будь-який невдаха
Ерл Уілсон

   14-17 квітня 2014 року у столиці Прикарпаття, старовинному місті Івано-Франківськ, відбулася студентська Олімпіада з правознавства. Щорічно цей захід об’єднує представників юридичних навчальних закладів із усіх куточків України. Студентська наукова спільнота показала справжню єдність країни, оскільки участь в Олімпіаді цього року взяли 100 учасників із більш, ніж 40 вищих навчальних закладів нашої Батьківщини. У свою чергу, організатором Всеукраїнського етапу Олімпіади став Юридичний інститут Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.

   Юридичний факультет нашої Альма-матер був представлений командою, до якої увійшли Катерина Киливник (4 курс), Родіон Тесля (4 курс) та Денис Черкасов (3 курс).

   За правилами проведення Олімпіади кожен учасник має відповісти на 250 запитань з усіх галузей юридичної науки. За сумою правильних відповідей у першому турі змагання визначаються команда-переможець, а у другому турі – студенти-переможці Олімпіади.

   У ході непростих «олімпійських ігор» команда юридичного факультету вкотре довела, що Київський національний університет імені Тараса Шевченка є лідером правничої науки в Україні, посівши третє місце в командному турі Олімпіади. Завдяки цьому ми пройшли в наступний тур, де змогли позмагатися ще й в індивідуальному заліку.

   Після завершення конкурсної складової Олімпіади всі її учасники мали змогу відвідати Галич — колишній центр Галицько-Волинського князівства — наймогутнішої твердині на південно-західних давньоруських землях, перша згадка про який відноситься згідно з угорською хронікою ХІІІ ст. до 898 року. Таким чином, Галич можна назвати одним із найдавніших міст України, який, до того ж дав назву регіону «Галичина».  

   За результатами індивідуального туру Олімпіади студентам нашого університету вдалося увійти у двадцятку кращих знавців правознавства, залишивши позаду всі провідні навчальні заклади України, крім, власне, господарів цьогорічного змагання.

   Ці чотири дні у затишному та привітному Івано-Франківську дали змогу Катерині, Денису та мені зрозуміти важливість і актуальність підготовки справжніх професіоналів на юридичному терені. Гостинність Прикарпаття, чудова погода та надзвичайна архітектура міста зайвий раз довели, що подорожі Україною є великим задоволенням і насолодою для киян.

   Тому обов’язково запрошуємо брати участь в Олімпіаді наступного року: можна подорожувати нашою Батьківщиною, проявити себе і захистити честь рідного Університету!

Родіон Тесля,  студент 4 курсу,
прес-секретар Ради молодих науковців
юридичного факультету

Foto 1

Foto 2

Foto 3

Foto 4

Read 2843 times Last modified on Sunday, 29 June 2014 12:52