HONOR ET GLORIA, UTILITAS

Tuesday, 11 September 2018 09:44

Крок до Оксфорду: розпочалася реєстрація на Північно-східний європейський раунд змагання з медіа-права Price media law moot court

Rate this item
(2 votes)

Центр демократії та верховенства права оголошує реєстрацію на третій Північно-східний європейський раунд змагання з медіа-права Price media law moot court competition, що відбудеться з 14 по 16 грудня 2018 року у Києві. Ці змагання є відбірковими для участі у міжнародному раунді, який щовесни проводиться в Оксфордському університеті.

Регіональний раунд змагань в Україні вже втретє проводиться Центром демократії та верховенства права на правах офіційного партнера Price Media Law Moot Court Programme. Партнерами ЦЕДЕМ у проведенні раунду є Національний Університет “Києво-Могилянська академія” та Kyiv-Mohyla Moot Court Society.

Price media law moot court – студентські юридичні змагання у форматі модельних судових засідань. Судять змагання українські та закордонні юристи, що спеціалізуються у медіа праві, серед яких у минулі роки були викладачі Оксфордського, Единбурзького та Віденського університетів, юристи Європейського суду з прав людини та найкращі учасники міжнародних раундів змагань минулих років.

Запрошуємо до участі студентів з України, Білорусі, Литви, Латвії, Молдови, Естонії, Польщі, Грузії, Вірменії, Азербайджану та Казахстану.

Реєстрація команд триває з 7 вересня по 3 жовтня 2018 року за посиланням: http://pricemootcourt.socleg.ox.ac.uk/2018/08/north-east-europe-2018-19/#tab-id-2 
У разі виникнення запитань, звертайтеся: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Read 824 times Last modified on Tuesday, 11 September 2018 09:49

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.