HONOR ET GLORIA, UTILITAS

Monday, 12 March 2018 22:15

Студенти юридичного факультету посіли призове місце на регіональному раунді судових змагань з медіа права імені Прайса 2018

Rate this item
(5 votes)

У грудні 2017 року у м. Києві відбувся регіональний раунд міжнародних студентських змагань з медіа права – Price Media Law Moot Court Competition 2018. КНУ імені Тараса Шевченка був представлений командою юридичного факультету – Юлією Підлісною (1 курс магістратури), Анною Іляшенко (3 курс), Валерією Турчик (2 курс). Тренером команди виступила Діана Писаренко (1 курс магістратури, молодший юрист CMS Cameron McKenna Nabarro Olswang).

25551915 942063085959722 6362040291076938534 n

У регіональних змаганнях брали участь 8 команд з 4 країн північно-східної Європи (України, Білорусі, Латвії та Литви). За результатами трьох днів судових дебатів команда юридичного факультету вийшла у півфінал змагань та отримала право представляти КНУ імені Тараса Шевченка та Україну на міжнародній арені.

Price Media Law Moot Court Competition є найвідомішими змаганнями з медіа та інформаційного права, які щорічно організовує Оксфордський університет (Велика Британія). Команди змагаються між собою у форматі модельних судових слухань, де учасники виступають у ролі різних сторін процесу. Фабула справи цьогорічних регіональних змагань стосувалася однієї з ТОП-тем медіасередовища: регулювання соціальних мереж, відповідальність за опублікований контент та фейкові новини. Студенти представляли інтереси користувача соціальної мережі та самої мережі, а також держави, яка притягнула їх до відповідальності за публікацію контенту.

Високий результат команди КНУ є досягненням злагодженої роботи усіх учасників команди та загальним здобутком для КНУ імені Тараса Шевченка, оскільки команда юридичного факультету вперше виборола право змагатися на міжнародних раундах змагання, що відбудуться у квітні 2018 року в Оксфорді. На даному етапі команда продовжує тренуватися для покращення рівня своїх виступів під час модельних засідань, щоб показати гідний результат на міжнародному рівні.

Участь команди у міжнародних змаганнях стане можливою завдяки підтримці її спонсорів - адвокатського об’єднання «Коннов і Созановський» та Студентського парламенту КНУ імені Тараса Шевченка.

Особливу подяку команда висловлює адвокатському об’єднанню «Коннов і Созановський», компанії, що першою відгукнулась на прохання команди про допомогу. «Оскільки медіа право є однією із основних практик «Коннов і Созановський», партнери вирішили підтримати команду юридичного факультету КНУ імені Тараса Шевченка, яка представить Україну під час міжнародного раунду судових змагань з медіа права імені Прайса в Оксфорді. Ми переконані, що інвестування в розвиток молодого покоління юристів в Україні – це інвестиція в майбутнє, яка є важливою передумовою розвитку юридичної професії в Україні. Практичні навички, які студенти здобувають під час участі у подібних змаганнях, є абсолютно унікальними та надзвичайно необхідними для подальшої успішної професійної діяльності майбутніх правників», - наголосив Олексій Іванов, керуючий партнер адвокатського об’єднання «Коннов і Созановський».

Адвокатське об’єднання «Коннов і Созановський» неодноразово підтримувало студентські ініціативи, зокрема, участь команд у міжнародних юридичних змаганнях - в конкурсі з міжнародного комерційного арбітражу імені В. Віса, міжнародному конкурсі з права СОТ тощо.

25659853 942063222626375 8563306724606205925 n

Бажаємо успіхів команді на міжнародних раундах Price Media Law Moot Court Competition!

***

Слідкуйте за новинами Moot Court Society юридичного факультету КНУ імені Тараса Шевченка за посиланням https://www.facebook.com/knulfmootcourts/

У випадку виникнення будь-яких запитань, звертайтеся до керівника спільноти, Наталії Войцешиної (This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it., +38 (093) 232 23 65).

Read 991 times Last modified on Tuesday, 20 March 2018 23:18

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.