HONOR ET GLORIA, UTILITAS

Tuesday, 12 December 2017 10:47

Європейський регіональний раунд міжнародних судових дебатів з міжнародного екологічного права (Stetson International Environmental Moot Court Competition)

Rate this item
(2 votes)

25323236

Кафедра екологічного права юридичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка у співпраці зі спільнотою міжнародних судових дебатів юридичного факультету КНУ імені Тараса Шевченка виступає партнером  Європейських регіональних раундів міжнародних судових дебатів з міжнародного екологічного права (Stetson International Environmental Moot Court Competition). Це унікальне змагання, що представляє собою моделювання судового процесу у Міжнародному Суді ООН з розгляду спору щодо актуальних проблем міжнародного екологічного права.  Цього року темами змагання є правовий режим боліт та боротьба із пташиним грипом на міжнародному рівні.

Відбіркові раунди змагання пройдуть на базі юридичного факультету (Центру польського права  та  Центру американського права) 15 грудня 2017 року за участі провідних спеціалістів у галузі міжнародного екологічного права у якості суддів та студентських команд з представників провідних правничих шкіл України, в тому числі і команди юридичного факультету.

Фінальний раунд Європейських регіональних раундів відбудеться в офісі компанії ЄПАП Україна 16 грудня 2017 року, де вирішиться, хто представлятиме Європу на міжнародних раундах змагання в США навесні 2018 року. Бажаючим відвідати фінал необхідно повідомити про це за адресою This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it..

Сторінка події:

https://www.facebook.com/events/1871427089835273

 

 

 

Read 1047 times

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.