HONOR ET GLORIA, UTILITAS

Çərşənbə axşamı, 06 Oktyabr 2015 19:20

30 вересня у Червоному корпусі КНУ ім. Т. Шевченка проведено засідання з питань податкової реформи

Rate this item
(1 Vote)

Податки завжди будуть актуальною темою для обговорення та дискусії. Саме тому 30 вересня Комітет суспільної ініціативи Ліги студентів Асоціації правників України спільно з Радою молодих вчених юридичного факультету КНУ імені Тараса Шевченка провели засідання з податкового реформування.

До обговорення проблематики бути запрошені спікери компетентні в цій сфері: Олександр Кірш — народний депутат та член комітету Верховної ради з питань податкової та митної політики, Олександр Мінін — адвокат, старший партнер «WTS Consulting» та Данило Гетманцев — професор кафедри фінансового права юридичного факультету КНУ, почесний президент юридичної компанії «Jurimex».

Були розглянуті такі питання податкової реформи: об'єднання податків, збільшення ставок податків, зміна фіскальної служби, проблеми оподаткування адвокатської діяльності і т.д. Засідання тривало півтори години, протягом яких стало зрозуміло, що податкова реформа – це процес дуже складний та довготривалий. Кожен, хто був присутній на засіданні мав змогу отримати нові знанні та зрозуміти проблемату податкового реформування в Україні, отримати корисний досвід ведення дискусії із провідними спеціалістами в даній галузі.

DSC00299

DSC00302

DSC00340

Read 2656 times Last modified on Çərşənbə axşamı, 06 Oktyabr 2015 19:27

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.