HONOR ET GLORIA, UTILITAS

Çərşənbə axşamı, 15 Sentyabr 2015 23:54

Наукове товариство студентів юридичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка оголошує набір учасників

Rate this item
(0 votes)

Шановні студенти-юристи КНУ імені Тараса Шевченка!

Наукове товариство студентів Київського національного університету імені Тараса Шевченка оголошує набір талановитих та активних студентів для участі у науковому житті університету.

НТС юридичного факультету КНУ є самоврядним, добровільним обєднанням студентів юридичного факультету, метою якого є створення умов для розкриття наукового та творчого потенціалу осіб, які навчаються в Університеті, розвиток в них наукового мислення і навичок дослідницької роботи, популяризація різних галузей науки, розвиток інноваційної діяльності, організаційна допомога керівництву Університету в оптимізації наукової та навчальної роботи.

Участь в НТС є унікальною можливістю для студентів долучитися до організації та проведення конференцій в нашому університеті, реалізувати себе в науковій площині, взяти участь у цікавих та захоплюючих заходах нашого університету та, звичайно, знайти собі багато друзів та товаришів!

Участь є вільною для кожного бажаючого.

Всі, хто зацікавився діяльністю НТС, надсилайте до 23.09.2015 р. заяви на електронну адресу Bu email ünvanı spambotlardan qorunur. Onu görmək üçün JavaScripti qoşmaq lazımdır.

Read 4321 times Last modified on Çərşənbə axşamı, 15 Sentyabr 2015 23:58

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.