HONOR ET GLORIA, UTILITAS

Çərşənbə axşamı, 23 İyun 2015 12:20

Рада молодих вчених юридичного факультету КНУ провела перші Загальні збори

Rate this item
(0 votes)

11 червня 2015 року відбулись перші Загальні збори Ради молодих вчених юридичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка, створеної 22 квітня 2014 року згідно з розпорядженням декана юридичного факультету.

В Загальних зборах взяли участь 44 члени РМВ ЮФ, а також представники Наукового товариства студентів та системи студентсько-аспірантських наукових гуртків юридичного факультету. Зважаючи на те, що РМВ ЮФ була створена трохи більше року тому, Загальні Збори було присвячено обговоренню діяльності Ради за цей період та подальших планів і напрямів розвитку Ради.

На початку роботи до присутніх звернувся тимчасово виконуючий обов’язки Голови РМВ КНУ імені Тараса Шевченка, к.геолог.наук Василь Петруняк, який наголосив на важливості співпраці молодих вчених Університету в рамках проведення міждисциплінарних досліджень та запросив представників юридичного факультету активно долучатись до роботи Ради молодих вчених Університету.

На зборах було заслухано та затверджено звіт щодо проведеної роботи за рік Голови РМВ ЮФ, к.ю.н., асистента кафедри трудового права та права соціального забезпечення Ірини Сахарук, а також звіти щодо роботи підрозділів Ради: Наукового товариства студентів юридичного факультету (Голова - Денис Черкасов, студент 4 курсу), системи студентсько-аспірантських наукових гуртків (координатор - Марія Костенко, студентка 4 курсу) об’єднання студентів Workshop KNU (керівник – Павло Федикович, студент 2 курсу магістратури).

Наступним питанням порядку денного було прийняття Положення «Про Раду молодих вчених юридичного факультету» в новій редакції, яка дозволить привести діюче Положення у відповідність до Закону України «Про вищу освіту». Проект нового Положення, розроблений Правлінням РМВ ЮФ, презентувала Наталя Кузьменко, заступник голови РМВ ЮФ, аспірант 1 року навчання кафедри земельного та аграрного права. В результаті обговорення Проекту, з врахуванням пропозицій від присутніх, Положення «Про Раду молодих вчених юридичного факультету» було прийнято.

Жвава дискусія розгорнулася навколо обговорення концепцій символіки РМВ ЮФ. Учасники робочої групи з розробки символіки Ради Іван Ромащенко (к.ю.н., асистент кафедри цивільного права) та Микола Котенко (к.ю.н., асистент кафедри інтелектуальної власності) представили кілька варіантів логотипу РМВ КНУ, один з яких був прийнятий за основу.

На Загальних зборах також був затверджений план роботи РМВ ЮФ на наступний рік. Серед важливих і перспективних напрямків роботи Ради визначено проведення: інформаційних заходів щодо існуючих в Україні та за кордоном грантових програм і проектів, організація для молодих вчених (в першу чергу, аспірантів) тренінгів по ораторському мистецтву та наукових заходів міжгалузевого характеру, допомога студентам у здійсненні наукових досліджень, зокрема, залучення до наукового життя факультету першокурсників.

 

Ірина Сахарук, Голова РМВ ЮФ

Анжела Айдинян, заступник Голови РМВ ЮФ

Фото – Кирило Король, студент 2 курсу

foto

foto 1

foto 3

foto 4

foto 5

foto 6

foto 7

foto 8

foto 9

Read 3038 times Last modified on Çərşənbə axşamı, 23 İyun 2015 12:45

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.