HONOR ET GLORIA, UTILITAS

Bazar ertəsi, 27 Oktyabr 2014 15:13

10 жовтня 2014 року на юридичному факультеті відбувся круглий стіл на тему: "Актуальні проблеми захисту основоположних прав людини в Україні"

Rate this item
(1 Vote)

В організації та забезпеченні проведення круглого столу взяли участь Наукове Товариство Студентів та Рада молодих науковців юридичного факультету.

Першою на заході виступила Купрієвич Ольга Анатоліївна, доцент кафедри іноземних мов юридичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка, з доповіддю на тему: "Міжнародний захист прав людини: проблеми теорії та практики". Ольга Анатоліївна у своєму виступі торкнулася проблемних питань, що стосуються Загальної декларації з прав людини, Міжнародного пакту про економічні, соціальні та культурні права, Міжнародного пакту про громадянські та політичні права та механізмів їх дотримання в Україні.

Наступною виступила Антонович Мирослава Михайлівна, суддя Європейського суду з прав людини, завідувач кафедри міжнародного права Національного університету "Києво-Могилянська Академія", доктор права, з доповіддю на тему: "Практика Європейського Суду з прав людини та процедура розгляду справ". У своїй доповіді Мирослава Михайлівна розповідала про найбільш поширенні підстави звернення українських громадян за захистом своїх прав до Європейського суду з прав людини. Крім цього, вона звертала увагу студентів на особливості певних справ та їх вирішення Європейським судом з прав людини, в яких вона безпосередньо приймала участь.

Третьою на круглому столі виступила Поєдинок Ольга Романівна, адвокат, кандидат юридичних наук, з доповіддю на тему: "Особливості виконання рішень Європейського суду з прав людини в Україні". Ольга Романівна зосередилася на Європейській конвенції з прав людини та проблемних аспектах виконання рішень Європейського суду в Україні, підготувала для студентів презентацію по даній тематиці. Завершуючи круглий стіл доповідачі дали можливість студентам задати запитання, які стосувались останніх змін до українського законодавства.

Студенти отримали для себе багато нової та пізнавальної інформації від практикуючих викладачів, висловили вдячність доповідачам та сподівання, що такі цікаві заходи проходитимуть частіше.

QZui6QxjPI0

ZTt1QTL776M

0sMLuVa5hVE

r911zecnaaM

Read 3667 times Last modified on Bazar ertəsi, 08 İyun 2015 14:18

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.