HONOR ET GLORIA, UTILITAS

Cümə axşamı, 22 Sentyabr 2016 22:21

Презентація можливостей академічних обмінів на 2016/2017 р.

Rate this item
(0 votes)

Презентація можливостей академічних обмінів на 2016/2017 р.

mobility

Вірогідно, більшість студентів, аспірантів та викладачів хоч раз замислювались над можливістю поїхати на навчання, стажування чи проведення наукових досліджень до закордонних навчальних закладів та органів. Як втілити такий задум в життя, де шукати та з чого вибирати? Ці питання були висвітлені 21 вересня на презентації можливостей академічних обмінів на 2016-2017 роки в Червоному Корпусі Київського Національного Університету імені Тараса Шевченка. Можна стверджувати, що тематика грантів та стипендій дійсно актуальна, про що свідчить зацікавленість та наповненість аудиторії.


Слухачі із юридичного факультету довідалась про дійсні або ж такі, що ймовірно з’являться наступного року програми академічних обмінів та їх особливості. Зокрема, зверталась увага на процедуру зарахування, її часові межі, фінансування та види грантів, серед яких університетські, урядові й такі, що стосуються групи країн. Варто зауважити, що різноманіття можливостей приємно вражає – починаючи від країн та наукових сфер і закінчуючи періодом проходження академічних програм.
Наприкінці зустрічі виступив представник компанії MBA Strategy та розповів про курси підготовки до міжнародного іспиту IELTS для представників Київського Національного Університету імені Тараса Шевченка, які розпочнуться 3 жовтня.


Презентація можливостей академічних обмінів на 2016-2017 роки надихнула шукати, дізнаватися, перетворювати можливості на цілі та досягати їх. Інформацію щодо академічних обмінів можна переглянути на сайті Відділу академічної мобільності КНУ імені Тараса Шевченка: http://mobility.univ.kiev.ua/

Матеріал підготувала Ірина Студенець, Інформаційний департамент Студентського парламенту юридичного факультету

Read 8054 times

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.